Wakacje z Niemiec

O nas

"Świat jest wspaniałą książką, z której ci, co nigdy nie oddalili się od domu, przeczytali tylko jedną stronę."

Św. Augustyn z Hippo

 

Niezapomniane wakacje w najpiękniejszych zakątkach świata? Egzotyczna przygoda? Skąpane w słońcu wybrzeża? Śnieżnobiałe orzeźwienie narciarskie? Dzikie wyspy, czy tętniące życiem kurorty? Zapraszamy do zapoznania się z ofertami niemieckich biur podróży.

 

Skoro świat jest wspaniałą książką, warto poznawać jej kolejne strony…

 

Specjalnie dla Państwa wyselekcjonowaliśmy najlepsze propozycje wycieczek z Niemiec, wycieczek last minute z Niemiec i ofert z wylotem z Niemiec.

 

Reprezentujemy elitarną grupę polskich agencji turystycznych, zajmujących się pośrednictwem w organizacji wczasów z wylotami z Niemiec. Pośredniczymy między klientem polskim, a niemieckim biurem podróży, oferując polskim turystom gwarancję spędzenia niesamowitych wakacji z Niemiec, w najbardziej odległych krańcach świata – Dominikana, Wenezuela, Kuba, Egipt, Malezja, Bali, RPA, Kenia, Wyspy Kanaryjskie i wiele innych – prawdziwa turystyczna mozaika kulturowa, dostosowana do oczekiwań nawet najbardziej wymagającego turysty.

Nie stać nas na oszczędzanie na jakości.

Zaufanie – podstawą  naszej działalności jest zaufanie klientów – to najcenniejsza inwestycja.

Oferujemy wyłącznie najlepsze wycieczki z najlepszych niemieckich biur podróży, miłą i rzetelna obsługa.

Dostępność – oferty wycieczek ponad 50 niemieckich biur podróży, ponad 20 wyszukiwarek ułatwiających znalezienie interesującej oferty, setki zadowolonych klientów.

Kompleksowa oferta – perfekcja  i solidność niemieckich biur podróży oraz nasz słowiański zapał pozwoliły stworzyć kompleksową ofertę turystyczną wycieczek z Niemiec – dostosowaną do indywidualnych życzeń polskich turystów.

Dlaczego warto postawić na ofertę niemieckich biur podróży?

Perfekcjonizm – dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. Niemieckie biura podróży jako bezpośredni organizator bezwzględnie dbają o najwyższy komfort podróży i pobytu naszych gości – każdy szczegół z niemiecką solidnością jest „dopięty na ostatni guzik”.

Bezpieczeństwo – nowoczesne  i bezpieczne samoloty, oferujące luksusowe warunki podróży w tym darmowy catering dla każdego turysty.

Satysfakcja wycieczki z Niemiec – najlepszy pomysł na udane wakacje.

Dlaczego zaufało nam setki turystów?

 • Cena wycieczki oferowana przez niemieckie biuro podróży nie zmienia się w przypadku korzystania z naszego pośrednictwa.
 • Gwarantujemy Państwu pełen pakiet ubezpieczeń turystycznych wymaganych ustawowo – ubezpieczenie NWW i KL.
 • Dokumentacja sporządzana jest w języku polskim, potwierdzenie rezerwacji i uczestnictwa wycieczce – w  języku niemieckim.
 • Doradzamy – większość ofert niemieckich biur podróży znana jest nam nie tylko jako agentom ale przede wszystkim jako zapalonym turystom. Chętnie udzielamy wszelkich praktycznych porad związanych z Państwa wylotami z Niemiec. Podpowiemy z jakich wycieczek fakultatywnych korzystać, udzielimy wskazówek dotyczących kultury kraju Państwa wycieczki z Niemiec, podpowiemy co zabrać i na co się przygotować.
 • Codziennie nowe wycieczki last minute z Niemiec.
 • Zawsze indywidualne podejście do klienta.
 • Zapewniamy kompleksową opiekę każdemu turyście od zakupu wycieczki do powrotu – bez żadnych dodatkowych opłat.
 • Oferujemy głównie wycieczki z wylotami  z Niemiec.
 • Nasza oferta skierowana jest zarówno dla klientów indywidualnych jak i grup zorganizowanych.

 

 

Ekspresowa i prosta rezerwacja.

Zainteresowała Cię nasza oferta wycieczek z niemieckich biur podróży?

Nie czekaj! Zamów swoje wymarzone wakacje z Niemiec już dziś. Proponujemy 3 sposoby rezerwacji:

 • Mailowo,
 • Telefoniczne,
 • Osobiście w siedzibie naszego biura – od poniedziałku do piątku od 10 – 18.

Każda forma rezerwacji wywołuje takie same skutki – rezerwacja wycieczki z niemieckiego biura podróży.

Dysponujemy ponad 20 przeglądarkami, które dzięki swojej rozbudowanej formie, pozwalają Państwu wybrać wyłącznie najlepszą ofertę wakacji z Niemiec.

Zamów wycieczkę z Niemiec już dziś! Nie pobieramy żadnych opłat manipulacyjnych, cena oferowana przez niemieckie biura podróży jest ceną wiążącą.

"To nie sztuka być turystą, lecz Turystą być - to sztuka!." – z nami staniesz się Turystą !