Kenia z Niemiec

Przejdź do wyszukiwarki i zarezerwuj wczasy

Zarezerwuj już teraz!
Banner

Kenia

Afryka przez lata była kontynentem nieodkrytym przez polskich turystów. Teraz to się zmienia, głównie za sprawą wycieczek last minute organizowanych przez niemieckie biura podróży. Kenia jest jednym z najpiękniejszych państw środkowej Afryki zarówno pod względem przyrody, jak i niezwykłej serdeczności tutejszych ludzi. Choć dziś dynamicznie się zmienia, wciąż jeszcze istnieją miejsca, w których możesz zobaczyć na własne oczy taniec wojowników przy dźwięku bębnów i tradycyjne życie buszu. To też jeden z nielicznych regionów świata, gdzie wciąż możesz natknąć się na dziko żyjące słonie, lwy czy żyrafy. Nie warto odkładać wczasów w Kenii na później, bo nie da się przewidzieć, jak długo jej niezwykła przyroda pozostanie nietknięta.
Tutejsze hotele to oazy niezwykłego luksusu, na który zasługujesz. Gości z Europy często zaskakuje, że w tym pokrytym sawanną kraju można znaleźć też kilometry dziewiczych plaż o białym piasku i krystalicznie czystej wodzie. Zobacz je na własne oczy i przekonaj się o tym osobiście.

Afryka dzika… Kenia która czaruje z mocą szamana!

Dzika przyroda, safari, skąpane w słońcu plaże?

Bez względu na to czy pragniesz rozkoszować się urokami afrykańskiego safari czy chwalić przed znajomymi czekoladową opalenizną – Kenia jest dla Ciebie. Kenia z Niemiec last minute to dobra okazja zasmakowania „czarnego lądu”. Zorganizowane wczasy i ekscytujące wycieczki w głąb dzikiego lądu to najlepszy sposób, aby zakosztować przygody, ale w ściśle kontrolowanych, bezpiecznych warunkach, pod okiem przewodników. Zobacz nasze aktualne oferty!


Zakochaj się w Kenii!

Kenia - wycieczka dla zdeterminowanych turystów!

Kenia zlokalizowana jest w Afryce Wschodniej, nad samym Oceanem Indyjskim, jest jednym z 15 krajów, poprzez terytorium którego przebiega równik. Wczasy z Niemiec do Kenii, warte są przeżycia także ze względu na ciekawe położenie – w sąsiedztwie niemniej tajemniczych krajów afrykańskich, takich jak Uganda, Somalia, Tanzania, Sudan. Kenia zachwyca swoją pierwotnością – pasące się na sawannie zwierzęta, skąpana w słońcu pustynia, kolorowe rafy koralowe, w tle ośnieżone szczyty górskie. Wczasy na Kenii to zoptymalizowana oferta turystyczna, przygotowana przez niemieckie biura podróży – to gwarancja najwyższej jakości obsługi turystycznej, począwszy od komfortu przelotu, a skończywszy na ekskluzywnych warunkach hotelowych. Jeśli chodzi o wycieczki last minute, to Kenia jest jednym z najpopularniejszych egzotycznych kierunków wśród Europejczyków. Nie bez powodu!

Wakacje last minute w Kenii – podaruj sobie afrykańskie słońce!

Kenia


Wczasy Kenia

Mombasa

Jeżeli zastanawiasz się w jaki rejon Kenii wyjechać, by poznać specyfikę czarnego lądu i jednocześnie rozkoszować się najwyższej klasy warunkami turystycznymi wybierz okolice Mombasy. Kenia z Niemiec, to twoja podróż życia. Mombasa jest drugim co do wielkości kenijskim miastem, posiadającym doskonale rozwiniętą infrastrukturę turystyczną, egzotyczna sceneria oraz sąsiedztwo znanych parków narodowych, przyciągają turystów. Wczasy na Kenii umożliwiają odkrywanie tajemnicy czarnego lądu. Sąsiedztwo Oceanu Indyjskiego, pozwala obserwować spektakularne przypływy i odpływy . Podczas odpływów odkrywane są  powierzchnie dna, nawet 300 m! Dla miłośników gorących kąpieli, Kenia  to miejsce stworzone dla każdego – woda osiąga tutaj temperaturę 30 stopni! Jeśli marzy Ci się prawdziwa, dzika Kenia, wycieczki last minute mogą być dla Ciebie dobrą opcją. To najlepszy wybór dla tych, którzy w dowolnej chwili mogą zdecydować się na urlop.

Wycieczka do Kenii to raj dla turystów, warto wybierać się przede wszystkim w okolice Mombasy, która jest doskonale przystosowana do potrzeb turystów. Kenia z Niemiec to doskonale  rozwinięta infrastruktura turystyczna, która zaspokaja gusta nawet najbardziej wymagającego turysty europejskiego – hotele z ofertą all inclusive,  kuchnia tutejsza i europejska, plaże i luksusowe baseny. Kenia wakacje – luksus w wydaniu afrykańskim.  

Czerwone słonie? Tylko w Kenii!

Wyczeczka do Kenii gdzie wszystko jest niezwykłe, począwszy od ludzi, a skończysz na przyrodzie i kulturze. Jedną z największych atrakcji Kenii są parki narodowe – prawdziwe skarbnice przyrody. Gdy marzy Ci się uchwycona na fotografiach Kenia, wczasy last minute zorganizowane przez biuro podróży mogą okazać się dobrą opcją. To właśnie parki narodowe są najlepszym miejscem na dziką podróż po safari.  Z bogatej fauny słyną przede wszystkim  Masai Mara, Tsavo West czy Tsavo East. Wyczeczka do Kenii to możliwość poznania specyfiki prawdziwego safari. Safari to niebywała okazja polowania aparatem fotograficznym na dzikie i egzotyczne zwierzęta. Wakacje do Kenii umożliwią upolowanie pięknego zdjęcia! Podczas podróży na kenijskim safari, możemy obserwować życie dzikich zwierząt na pustyni, a także na terenach podmokłych – krokodyle czy hipopotamy. To na wakacjach w Kenii zobaczyć możemy żyrafy, słonie, lamy, hipopotamy, gazele, antylopy. Egzotyka w której zakocha się każdy miłośnik czarnego lądu. Organizowane przez nas wycieczki to idealny sposób na naprawdę ekscytujące wczasy!

Kenia z Niemiec – jedyna okazja zobaczenia czerwonych słoni! Te egzotyczne zwierzęta można zobaczyć jedynie w Kenii!  Ich ciekawe ubarwienie jest wynikiem dużego zamiłowania do kąpieli w błocie, które ze względu na rodzaj gleby, jest czerwone. Wyczeczka do Kenii to jedyna okazja, kiedy możemy obserwować setki nigdzie dotąd nie spotykanych, bajecznie upierzonych gatunków ptaków.

Wyczeczka do Kenii z Niemiec to wyzwanie, które pozwala na zapoznanie się z nieznaną kulturą i obyczajami. Wyczeczka do Kenii to nie tylko dzika przyroda, ale także specyfika masajska.  Turyści mają niebywałą okazję obserwacji wiosek masajskich, na których po dziś dzień uprawiane są pradawne rytuały. W masajskich wioskach turyści mają okazję zaobserwować rytualne tańce i obyczaje, mogą także zakupić rękodzieła tutejszych, warto jednak nie zapominać o targowaniu, które w kulturze Masajów zaliczane jest do dobrych i praktykowanych zwyczajów. Wakacje w Kenii - poznaj kulturę czarnego lądu! Wczasy w Kenii last minute możesz zarezerwować jeszcze dziś w naszym biurze podróży. Sprawdź dostępne możliwości i przeżyj przygodę życia!Upoluj najpiękniejsze zdjęcie

Przywieź najpiękniejsze, unikatowe pamiątki z podróży! Wczasy w Kenii last minute to raj dla miłośników fotografii – bogata fauna, równikowy klimat, ciekawe położenie to komponenty udanej fotografii. Im lepsze zdjęcie, tym lepsze wspomnienie – Kenia z Niemiec to najlepsza okazja na zrobienie fotografii życia! Wiedzą o tym miłośnicy fotografii na całym świecie. Wyczeczka do Kenii to najlepszy afrykański plener! Wielu turystów przed podróżą do Kenii zaopatruje się w porządny aparat, by móc za pomocą fotografii oddać piękno kraju czarnego lądu. Nie tylko safari z dzikimi zwierzętami jest rajem dla amatorów zdjęć, to także rafy koralowe, góry, parki z egotycznymi zwierzętami, szczyt Kilimandżaro, wody Jeziora Wiktorii – zapraszamy na wakacje do Kenii!

JAMBO!

Kenijczycy to wyjątkowo spontaniczny i wesoły naród. Jeśli chcesz poznać, jak żyje prawdziwa Kenia, wczasy last minute to idealny, bo najwygodniejszy sposób. Turyści kochają mieszkańców Kenii, to dzięki nim wakacje w Kenii z Niemiec, stają się przygodą życia. Kenijczycy okazują turystom dużo życzliwości, zapewniają bezpieczeństwo, doradzają. Wakacje w Kenii – poczuj ten klimat - na ulicach  rozbrzmiewa spontaniczne JAMBO, które jest tutejszym pozdrowieniem. Mimo takiej otwartości, warto zachować się zgodnie z tutejszymi obyczajami, warto zwracać uwagę na przestrzeganie zwyczajów religijnych. Będąc w Mombasie, pamiętamy, że jest to miejscowość muzułmańska. Kenia z Niemiec - najlepszy plan na udany i ekscytujący wypoczynek!

Upoluj najpiękniejsze zdjęcie


Kenia

Tego jeszcze nie było!

Wycieczka do Kenii z Niemiec to niebywała okazja ujrzenia najwspanialszych miejsc m.in. ciekawych struktur tektonicznych, które tworzą przepiękne krajobrazy. Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na masywy wulkaniczne, wycieczka do Kenii z Niemiec, z pewnością ukaże nam nowe oblicze krajobrazu wulkanicznego. Ciekawa struktura tektoniczna to przede wszystkim efekt sąsiedztwa tego terenu z Wielkim Rowem Wschodnim. Wspaniałe widoki zapewnia także Jezioro Wiktorii – największe jezioro Afryki. Wyczeczka do Kenii daje nam jedyną okazję zobaczenia największego jeziora tropikalnego na świecie. Dla turystów, którzy wybierając wczasy w Kenii last minute pragną przede wszystkim wypoczywać na plażach przy ekskluzywnych hotelach , warto polecić Mombasę. Wakacje na Kenie z Niemiec to możliwość rozkoszowania się atrakcjami i luksusowymi hotelami. Rafy koralowe, które otaczają Kenię to doskonałe miejsce do nurkowania, a także obserwowania ciekawych gatunków ryb, które nie występują na kontynencie europejskim. Organizowane przez nas wczasy last minute pokazują turystom, że można połączyć leżenie na plaży z drinkiem w ręku z intensywnym zwiedzaniem i przeżywaniem kontrolowanych przygód – i to za niewielkie pieniądze. Jedynym warunkiem jest gotowość do wylotu w bardzo krótkim czasie – na przykład w ciągu kolejnych kilkunastu godzin.

Kenijskie safari

Największą atrakcją dla europejskiego turysty jest niewątpliwie dzika przyroda – kwintesencja Afryki. Wczasy w Kenii last minute z licznymi wycieczkami na bezkrwawe safari najlepiej pokazują, co znaczy naprawdę żyć w zgodzie z naturą i czerpać z niej pełnymi garściami. Tutaj dzikość niejedno ma imię. Wybierając wakacje w Kenii, mają Państwo niebywałą okazję bliskiego kontaktu ze zwierzętami safari. Najlepszą porą na safari są godziny poranne - około 6 lub 8 rano lub godziny popołudniowe 16,17. Kenia z Niemiec umożliwia nam obserwację życia dzikich zwierząt, które nie występują w Europie. Safari w Kenii musi być obowiązkowym punktem każdej wycieczki do Kenii z niemieckiego biura podróży.

Kenia last minute!

Uważasz, że nie stać Cię na ekscytującą podróż w głąb Afryki? Nic bardziej mylnego! Dla osób, którym marzy się Kenia, wycieczki last minute to najlepszy sposób na to, by zwiedzić i zaoszczędzić. Z nami wszystko jest możliwe! Oferty niemieckich biur podróży zoptymalizowane zostały do potrzeb każdego turysty. Skorzystaj z częstych promocji Kenia last minute! Oferty niemieckich biur podróży – to lepsza, bardziej luksusowa i tańsza wersja podróżowania! Zobacz, jakie są najnowsze propozycje wczasów w Kenii last minute organizowanych przez nasze biuro podróży! Śledź nasze oferty i rezerwuj ostatnie wolne miejsca, póki są jeszcze dostępne. Czujesz dreszczyk emocji? To znaczy, że Twój lot wystartuje już niedługo!

+48 513 38 00 77