Meksyk z Niemiec

Przejdź do wyszukiwarki i zarezerwuj wczasy

Zarezerwuj już teraz!
Banner

Meksyk

Trudno wybrać jeden powód, dla którego turyści tak kochają odwiedzać Meksyk i ciągle do niego wracają. Na pewno znaczenie mają niezwykłe plaże i przyroda pozostałych części kraju. Do tego niesamowita historia sięgająca jeszcze czasów Azteków i współczesne zwyczaje zakorzenione w tradycji, jak hucznie i kolorowo obchodzone Święto Zmarłych.

Niezależnie, czy jesteś fanem muzyki, czy malarstwa, musisz poznać tutejszą kulturę i niesamowity świat el Mariachi czy sztuki Fridy Kahlo. Samo przechadzanie się ulicami może dostarczyć inspiracji dzięki niezwykle kolorowym strojom, fryzurom i ozdobom ze złota, jakie wciąż są tu noszone przez kobiety.

Kuchnia Meksyku jest jedną z najpopularniejszych na świecie i trudno się dziwić. Jest niezwykle sycąca i kolorowa i zupełnie różna od smaków znanych z Europy. Osoby, które kochają tacos czy burrito będą zachwycone stałym dostępem do różnych odmian tych aromatycznych potraw.

Tutejsze kurorty znane są z bezpieczeństwa i wysokiego standardu, który doceniają turyści z całej Europy i USA. Często to właśnie położone nad samym morzem hotele Meksyku zdobywają najlepsze oceny w światowych rankingach.

Meksyk – kipiący życiem i kosmopolityczny

Chcesz wyjechać do kraju, w którym nikt nie rozmawia o polityce? Do miejsca przeznaczonego dla ludzi, którzy uwielbiają świętować? Chcesz odwiedzić miejsce, które nada twojemu życiu innego wymiaru, niczym pikantna przyprawa nada jemu nowy smak? Wakacje w Meksyku to idealne rozwiązanie dla Ciebie!

W Meksyku czuć wszechobecny klimat kultury Majów., Azteków, Zapoteków, Misteków. Nie potrzeba wszechstronnej wiedzy, ale intuicji turystycznej by poczuć tajemniczą atmosferę Księgi PopolVuh. Wedle jej treści świat, w tym cudowny Meksyk stworzył  Pierzasty Wąż, oraz niemiej tajemniczy Tlaloca czy Huizilopochtli. To oni pozwalają codziennie rodzić się nowemu dniu.

Meksyk wycieczka – spełnienie turystycznych marzeń wytrawnych podróżników!

Meksyk jest najbardziej magiczną częścią Ameryki Północnej, choć swoją kulturą bliżej mu do Ameryki Łacińskiej. To kraj rozkwitu kultury Azteków i Majów. Zapraszamy na wakacje w Meksyku! Meksyk wycieczka z niemieckich biur podróży – najkorzystniejsza oferta turystyczna na rynku.

Meksyk z Niemiec to wyjątkowa wycieczka, dla wyjątkowych turystów.

Wakacje w Meksyku to marzenie niemal każdego Europejczyka. Meksyk kochamy za kulturę, jedzenie, ciekawe położenie i niesamowitą aurę. Aura i historia opuszczonych miast, kalendarz Słońca, wierzenia Majów, liczne zagadki przyciągające archeologów. Meksyk kusi tajemnicami, które przetrwały nawet trudne czasy kolonialne. Wyloty z Niemiec do Meksyku to najlepsza okazja zwiedzenia niesamowitego miejsca w Ameryce Północnej.

Meksyk - Yukatan


Meksyk - Śladem Majów i Azteków

Śladem Majów i Azteków.

Meksyk zajmuje aż dwa miliony kilometrów kwadratowych, które oddzielają Morze Karaibskie i Zatokę Meksykańską od Oceanu Spokojnego. Już dziś zarezerwuj wakacje w Meksyku. W stolicy kraju, Mexico City żyje aż 1/5 ludności zamieszkującej kraj, co pozwoliło stolicy na uzyskanie miana najbardziej zaludnionego miasta na świecie, to jeszcze nie koniec niespodzianek, stolica kraju Majów i Azteków położona jest na wysokości 2200 m n. p . m. Wybierz Meksyk z Niemiec i poznaj smak prawdziwej tequili!

Meksyk – kraj o stu twarzach.

Wakacje w Meksyku to jedyna okazja poznania kraju o stu twarzach, nowoczesność miesza się z przeszłością, miejskie aglomeracje sąsiadują z dzikimi pustyniami, tutaj włada się aż 60 językami! Meksyk powstał w wyniku konfrontacji żywiołów, to na suchych pustyniach ścierały się indiańskie plemiona i hiszpańscy konkwistadorzy. Meksyk jest krajem cudów. Wybierz wakacje w Meksyku, latynoska magia czeka!Mexico City

Podobno stolica Meksyku, w nocy wygląda jak niebo, na którym rozlały się miliony gwiazd. Wakacje z Niemiec do Meksyku umożliwiają zwiedzenie jednej z najbardziej znanych stolic amerykańskich. Mexico City w dzień nie rozczarowuje, mimo swojego ogromu i zaludnienia, nie przeraża. Dlatego wycieczka do Meksyku jest jednym z najczęstszych pragnień wytrawnych turystów. Na gorących ulicach na każdym kroku spotykamy „ekologiczne garbusy”, które są tutejszymi taksówkami.

Jeżeli jesteś na wakacjach w Meksyku , nie sposób nie odwiedzić serca miasta – Placu Konstytucji (Zócalo).  To jeden z największych obiektów tego typu na świecie. Będąc na wycieczce w Meksyku podziwiamy ogromną powierzchnię placu, gdzie odbywają się liczne parady wojskowe, kto by pomyślał, że niegdyś znajdowały się tutaj olbrzymie piramidy. Powierzchnia wybrukowana została z pozostałości dawnych świątyń, które tutaj były. Dlatego codziennie, możemy obserwować tańce potomków Azteków, które są doskonałą okazją do poznania dawnej, azteckiej kultury. 

Odwiedź znajdującą się na placu katedrę, punkt ten został nazywany miejscem czaszek –Tzompali.  Obok znajduje się Kaplica Najświętszego Sakramentu.

Na miłośników malarstwa czeka szczególna atrakcja - fasada Palacio Nacional  czyli siedziba kancelarii prezydenta Meksyku, na jej szczycie znajduje się malowidło meksykańskiego malarza Diego Rivery, które w doskonały i szczegółowy sposób obrazuje całą historię Meksyku. Malowidło jest na tyle dokładne, że widać na nim Azteków wyrywających zęby. Warto dodać, że potomkowie dzisiejszego Meksykanina, w znakomity sposób umieli odbudowywać ubytki zębowe, wykorzystując do tego celu drogocenne kruszce.

Stolica Meksyku to także niebywałą okazja wypadu w rejon wulkanów: Popocatépetla i Iztaccíhuatl

Wycieczki z niemieckich biur podróży to najlepsza okazja do zoptymalizowania kosztów, podniesienia komfortu podróżowania i luksusu pobytu! Tylko z nami! Meksyk z Niemiec – lepiej, solidniej, taniej!

Meksyk z Niemiec – dlaczego warto?

  • Zwiedzaj śladem Azteków i Majów
  • Meksyk z Niemiec to taniej, szybciej i solidniej
  • Poznanie nowych dźwięków, smaków i kultury
  • Jedyna okazja zobaczenia ciągle aktywnych wulkanów
  • Meksyk z Niemiec to pogranicze Ameryki Północnej i Południowej
  • 250 000 km bezpłatnych autostrad, drogi zdecydowanie lepsze niż w Polsce
  • Nie jest potrzebna wiza, wystarczy karta turystyczna

Mexico City


Meksyk last minute!

Meksyk last minute!

Wycieczka do Meksyku to oferta, która nie musi być droga! Wybierz Meksyk z Niemiec! Ten wybór pozwoli Ci spędzić urlop w komfortowych warunkach. Niemiecki perfekcjonizm w turystyce to najlepsza reklama. Oferujemy Państwu bogatą bazę wycieczek z Niemiec do Meksyku. Wśród nich niesamowite okazje – Meksyk last minute. Jeżeli zależy Państwu na poznaniu jednego z najbardziej magicznych miejsc na świecie, przy stosunkowo niskich kosztach – zapraszamy do naszych wyszukiwarek – Meksyk last minute z Niemiec – tego jeszcze żaden turysta nie żałował!

Meksyk last minute z Niemiec to jedyna okazja na spełnienie marzeń o podróży życia, oferujemy w pełni luksusowe warunki, nowoczesne hotele i niezapomniane wrażenia

VIVA MEXICO!

 

+48 513 38 00 77