Wenezuela z Niemiec

Przejdź do wyszukiwarki i zarezerwuj wczasy

Zarezerwuj już teraz!
Banner

Wenezuela

Poznaj południowoamerykańską Wenecję!

Wenecja w Ameryce Południowej? To możliwe! Zapraszamy na podróż życia do Wenezueli!

Wenezuela leży nad Oceanem Atlantyckim, sąsiaduje z Kolumbią, Brazylią i Gujaną. Wenezuela z Niemiec – daj sobie szansę na wakacje życia!

Wycieczka na Wenezuelę staje się coraz bardziej popularnym celem podróży wielu Europejczyków – zachwyca przede wszystkim różnorodnym krajobrazem – dzikiej rzeki Orinoko, amazońskich lasów i ośnieżonych szczytów Andów.

Wenezuela słynie z licznej tropikalnej roślinności, usytuowanej na ogromnych powierzchniach lasów tropikalnych – Wenezuela wakacje – to jedyna okazja doświadczenia wycieczki po dżungli, zapoznania się z nigdzie niespotykanymi gatunkami roślin i zwierząt.

Wenezuela


Wenezuela wczasy z wylotem z Niemiec

Wenezuela, jakiej nie znacie

Wenezuela jest jednym z najbardziej tajemniczych krajów Ameryki Południowej – ciągle zaskakuje, nawet najwybitniejszych znawców!

  • Na terenie państwa żyje aż 700 gatunków ptaków, które doskonale komponują się z tęczową roślinnością tropikalną.
  • Wenezuela posiada najdłuższą linię brzegową wzdłuż wybrzeża karaibskiego! Może pochwalić się wieloma znakomitymi plażami.
  • Tutaj każdego dnia, słońce jest tak samo łaskawe dla turystów, zapraszamy na gorące 35 stopni Celsjusza!
  • Wenezuelczycy są bardzo przyjaźnie nastawieni do turystów, to kraj o iście latynoskim temperamencie.
  • Uwaga – w Wenezueli kupimy najtańszą na świecie ropę naftową – 7 groszy za litr!
  • To w Wenezueli znajduje się najwyższy wodospad na świecie – Salto Angel, to tutaj rosną najlepsze drzewa kakaowe na ziemi.

Wenezuela wczasy? W którą stronę?

Wakacje w Wenezueli? W zależności od tego, jakie są oczekiwania turystów – wybierajmy odpowiedni region Wenezueli. Wenezuela wschodnia to przede wszystkim możliwość podziwiana ciekawostek przyrodniczych i dzikiej przyrody, w tym Parku Narodowego Canaima, gdzie znajduje się słynny wodospad  Salto Angel.  Wczasy w Wenezueli? Warto wybrać się do części centralnej kraju, przede wszystkim ze względu na specyficzne ukształtowanie terenu i różnorodność krajobrazów – spotykamy tutaj dżunglę, jak i góry i morze – wszystko, co pozwoli nam uzyskać turystyczną satysfakcję, warto zatrzymać się w Valencji czy Caracas. Dla tych, którym dzikie krajobrazy nie imponują polecamy – Wybrzeże Caracas, które jest najbogatszą częścią Wenezueli. Ze względu na multum atrakcji oraz obecność stolicy Wenezueli, cieszy się dużym zainteresowaniem turystów. Zapraszamy na Wenezuelę z niemieckich biur podróży!


Wenezuelskie wyspy – bezludny ląd czy magnetyczny kurort?

Wielu z nas, Wenezuela wciąż kojarzy się z masową produkcją telenowel. Warto jednak utożsamiać ten przepiękny kraj, także z bogatą ofertą turystyczną. Wenezuela z Niemiec to doskonała oferta turystyczna, dla miłośników Ameryki Południowej. Wenezuelskie wyspy zachwycają od kilkudziesięciu lat – wśród nich zarówno miejsca, które są ciągle odkrywane, jak i popularne kurorty. Zaplanuj swoje wakacje – Wenezuela z wylotem z Niemiec! W zależności od naszych upodobań i oczekiwań, coraz więcej turystów decyduje się spędzić wakacje na wenezuelskich wyspach. Jedną z najbardziej znanych i cenionych wysp wenezuelskich jest Margarita.

Wenezuela last minute

Można taniej do Wenezueli? Jasne! Tylko z nami!

Prezentujemy Państwu najlepsze oferty niemieckich biur podróży, gwarantujące solidność i komfortowe warunki przelotowe i pobytowe. Wakacje w Wenezueli to chwila luksusu w latynoskim stylu. Dla najbardziej wytrwałych – Wenezuela last minute – jeszcze taniej, a z taką samą satysfakcją! Wenezuela last minute – najlepsza oferta niemieckich biur podróży zarówno dla miłośników samotnego podróżowania, dla par zakochanych jak i rodzin z dziećmi.

Wenezuela z Niemiec – czas  na wakacyjne szaleństwo już dziś!

Wenezuela wczasy z Niemiec


Wenezuela z Niemiec

Isla Margarita – takich widoków się nie zapomina – Wenezuela z Niemiec!

To karaibska wyspa, która administracyjnie przynależy do Wenezueli, to najbardziej malownicza wyspa „małej Wenecji”.  Stolicą wyspy, jest urokliwe miasto o kolonialnej atmosferze - La Asuncion.

Margarita posiada iście karaibski klimat, nazywana „Wyspą słońca”, może stanowić alternatywę znacznie droższych wycieczek w tą część świata. Wenezuela z Niemiec to najbardziej korzystne oferty turystyczne w rejon Ameryki Południowej. Margarita przyciąga białymi plażami, na 167 km wybrzeży znajduje się aż 50 plaż, prezentujących światową rangę. Wakacje w Wenezueli to znakomita oferta turystyczna dla żądnych wrażeń turystów.

Na wyspie znajduje się najstarszy kościół wenezuelski. Wycieczka w Wenezueli – na wyspie wszystko to, co pozwala osiągnąć turystom prawdziwą podróżniczą satysfakcję – piękne plaże, lazurowe wybrzeża, zielone palmy i gorące słońce. Również amatorzy zabytków, znajdą tutaj pozostałości przeszłości kolonialnej, wyspa Margarita jest coraz częściej wybierana przed turystów podróżujących w kierunku Wenezueli.  Isla Margarita z Niemiec!

Margarita to także dogodne warunki uprawiania sportów wodnych, nie tylko tych popularnych jak windsurfing, narty wodne, kajaki czy żeglarstwo. Wody wenezuelskie przez miłośników kitesurfingu zostały uznane za najlepsze do uprawiania tego typu sportu! Aktywne wakacje w Wenezueli z Niemiec! Stąd nieoficjalnie Wenezuelę nazywa się stolicą kitesurfingu. Margarita słynie jednak z lotniarstwa za łodzią motorową – wakacje w Wenezueli to niepowtarzalna okazja obserwacji lub doświadczenia fenomenu lotniarstwa za łodzią motorową.  Margarita posiada liczne szkółki nurkowania, które przy niemal kryształowych wodach, są licznie oblegane przez miłośników nurkowania. Wenezuela z Niemiec to szansa na aktywny wypoczynek w południowoamerykańskim stylu! Miłośników aktywnego wypoczynku, mogą także zagrać w golfa czy skorzystać z oferty ekskluzywnych szkół jeździeckich, na wielopłaszczyznowych wenezuelskich ranczach.

Wakacje w Wenezueli – Margarita to nie tylko możliwość podziwiania tutejszych plaż i przepięknego wybrzeża lazurowego, to także możliwość skorzystania z  wycieczek fakultatywnych. Warto wybrać się w okolicę delty Orinoko.

Wenezuela z Niemiec – zwiedzaj  z nami Margaritę. To specyficzna wyspa, niegdyś składała się z 2 oddzielnych wysp, które połączyła mierzeja.  Stąd na wyspie, bardzo często możemy spotkać się z nazwami Paraguachoa – to zachodnia część wyspy, w której znajduje się także stolica wyspy,  wschodnia część Margarity znana jest jako półwysep Macanao. Zaplanuj podróż marzeń z nami – Wenezuela wakacje z Niemiec! 

Najwyższy wodospad na ziemi

Będąc na wakacjach w Wenezueli, warto być w miejscu, gdzie znajduje się najwyższy wodospad na ziemi. Patrząc z dołu, na tryskającą wodę, odnosi się wrażenie, że konstrukcja wodospadu była szczegółowo zaplanowana przez naturę. Wybierz wczasy w Wenezueli i poznaj krajobrazowe ciekawostki Ameryki Południowej! Salto Angel, zwany przez miejscowych Parakupa-vena nie zadziwia całokształtem swoich gabarytów jak Niagara czy wodospad Wiktorii, zadziwia jednak wysokością. Wodospad jest stosunkowo młodym odkryciem. W 1935 roku, przelatywał nad nim amerykański pilot, zauważając go, nazwa wodospadu nie jest nawiązaniem do aniołów – ale do nazwiska pilota. Wycieczka do Wenezueli to okazja do przygód w iście tarzanowskim stylu – wokół wodospadu znajduje się bardzo gęsta dżungla, przez którą przedostanie się w okolice wulkanu jest dużym wyzwaniem. W porze deszczowej wodospad można podziwiać z łodzi, wówczas poziom wody jest bardzo wysoki. Niemiej jednak w pozostałych okresach, podziwianie wodospadu jest możliwie wyłącznie z lotu ptaka, poprzez samolot, który przelatuje nad Diabelską Górą. Wczasy w Wenezueli to niezapomniane widoki, zapierające dech w piersiach.

Najwyższy wodospad na ziemi - Wenezuela

+48 513 38 00 77