Zakynthos z Niemiec

Przejdź do wyszukiwarki i zarezerwuj wczasy

Zarezerwuj już teraz!
Banner

Zakynthos

Łagodny klimat i ciekawe widoki – te dwa czynniki sprawiają, że Polacy bardzo chętnie wybierają wakacje na Zakynthos. Poznasz tu grecką kuchnię, zobaczysz wrak statku przemytników i odpoczniesz, a na zakupy możesz wybrać się do innych greckich miast położonych nieopodal. W naszym biurze podróży w Szczecinie Zakynthos oferujemy z wylotem z Niemiec, dzięki temu jest taniej, a dla mieszkańców zachodniej Polski – całkiem blisko na lotnisko.

Zakynthos a inne greckie wyspy

Zakynthos to wyspa u samych wybrzeży Grecji, z najbardziej kontynentalnym klimatem. Spodoba się więc każdemu, kto nie wie, którą grecką wyspę wybrać na początek i jedzie do tego kraju po raz pierwszy. Wiele innych regionów kraju słynie z luksusowych kurortów typu all inclusive. Na Zakynthos nie jest tak gorąco jak na południu, do tego jest tu sporo do zwiedzania, a skaliste wybrzeża równoważą widok piaszczystych plaż. Z tych powodów chętnie przyjeżdżają tu osoby starsze i ci, którzy wolą zwiedzać, niż się opalać.

Jest to też jedna z nielicznych wysp, na które da się łatwo dotrzeć samochodem, więc może być dobrym kierunkiem dla właścicieli psów i wszystkich tych, którzy chcą połączyć letnie leżenie na plaży z wycieczką po Europie. Alternatywą są wakacje na Zakynthos z wylotem z Niemiec, o czym więcej znajdziesz poniżej.

Zakynthos


Zakynthos a inne greckie wyspy

Opinie o Zakynthos

Niektóre rodziny korzystają co roku z usług naszego biura podróży w Szczecinie. Zakynthos jest jedną z ich ulubionych wysp i wiedzą, że znów będą mogli trafić do ukochanego hotelu czy na najpiękniejszą plażę. Często takie relacje przekładają się z czasem na przyjaźni, a o to z pewnością byłoby trudno w przypadku zwyczajnego, sieciowego biura podróży. Dlatego mamy nadzieję, że Ty też w tym roku skorzystasz z usług Apollotours w Szczecinie podczas rezerwacji wakacji na Zakynthos.

Kiedy najlepszy czas na wylot z Niemiec na Zakynthos?

Szczyt sezonu przypada w lipcu i sierpniu. Jeśli chcesz wtedy wyjechać, to lepiej rezerwować wakacje z wyprzedzeniem. Jednak na całkiem ciepłe morze i łagodną pogodę możesz liczyć od maja aż do października. Turystów wtedy jest mniej, a oferty wakacji na Zakynthos z wylotem z Niemiec są wyjątkowo korzystne, dlatego to idealny pomysł na majówkę lub jesienną chandrę. 


Wakacje na Zakynthos – to musisz zobaczyć

Lista zabytków jest długa. Trudno wybrać, co lepsze: przyroda czy zwiedzanie wyspy.

Jak na Karaibach

Agios Sostis kiedyś było częścią Zakynthos, ale wyspy oddzieliły się od siebie po trzęsieniu ziemi kilkaset lat temu. Od tej pory na tę niewielką wysepkę można przejść po ażurowym mostku rozwieszonym nad lazurową wodą. Ten widok mocno kojarzy się z Karaibami, dlatego warto wygospodarować czas, żeby to zobaczyć w trakcie wakacji na Zakynthos.

Wrak statku pirackiego

W jednej z cieśnin Zakynthos na piasku spoczywa spektakularny wrak pordzewiałego statku, co jeszcze bardziej zbliża to miejsce klimatem do egzotycznej wyspy gdzieś na krańcu świata. Jaka jest jego historia? Prozaiczna, bo w latach 80. straż przybrzeżna zepchnęła go na rafę, bo przewoził kontrabandę. Dziś stanowi jedną z atrakcji turystycznych i wyjątkowe tło do zdjęć z wakacji na Zakynthos.

Zielona wyspa

Już Homer pisał o Zakynthos jako o zielonej wyspie. Chodziło mu głównie o bujną zieleń przyrody. To prawdziwe wytchnienie dla oczu przywykłych do burej polskiej wiosny czy jesieni. Pola lawendy, hiacyntów, peonii... Żaden miłośnik piękna nie powinien się nudzić podczas wakacji na Zakynthos. Rośnie tu łącznie ponad 7 tys. gatunków roślin, a na plażach można spotkać zagrożone gatunki żółwia morskiego.

Zamek Wenecki

Weneccy żeglarze kiedyś zapuszczali się na Zakynthos, a pamiątką po tych czasach jest Zamek Wenecki w Bohali. Położony na wzgórzu stanowi fajną atrakcję, do której można dotrzeć pieszo, podziwiając przy okazji widok na morze.

Zakynthos - wczasy z niemiec


Wczasy z wylotem na Zakynthos

Zakynthos z wylotem z Niemiec?

Z naszych ofert korzystają nie tylko Szczecinianie. Mamy też klientów w całej Polsce! Okazuje się, że nawet biorąc pod uwagę dojazd lub przelot do Berlina czy Monachium, wciąż da się zaoszczędzić, wybierając wakacje na Zakynthos z niemieckim biurem podróży. Główne powody, dla których od lat oferujemy pomoc w organizacji takich wakacji:

  • lotnisko w Szczecinie ma mniejszą ofertę lotów niż Berlin czy inne niemieckie miasta;
  • niemiecki rynek turystyczny ma długą historię, więc wszystko jest dopięte na ostatni guzik.
  • Liczba turystów za Odrą jest większa niż w Polsce. Biura podróży korzystają z efektu skali i mogą negocjować niezwykle korzystne ceny wakacji na Zakynthos z wylotem z Niemiec.
  • Autostrady pozwalają dojechać na niemieckie lotniska wyjątkowo szybko.
  • Często dostępne są bezpośrednie loty z Niemiec na Zakhyntos; lecąc ze Szczecina, trzeba się przesiadać.

Jeśli chcesz przekonać się, jakie są różnice w cenie i standardzie pobytu, to odezwij się do nas poprzez stronę lub zadzwoń do biura.


Gdzie najlepiej na wakacje na Zakynthos?

Większość popularnych kurortów znajduje się na północnym i wschodnim wybrzeżu wyspy. Ci, którzy lubią spędzać czas z innymi ludźmi, nie będą się nudzili w samym mieście Zakynthos ze starówką, klubami i wydarzeniami kulturalnymi. Nic tak nie relaksuje, jak kawa lub wino w małej, greckiej tawernie.

Zakynthos z wylotem z Niemiec


Wakacje z niemiec

Dlaczego możesz nam zaufać?

Organizujemy wakacje na Zakynthos z wylotem z Niemiec od lat. Jesteśmy obecnie jednym z najstarszych rodzinnych biur podróży działających w mieście. W tym czasie mieliśmy okazje wysłać na wakacje setki rodzin, które wracają do nas rok po roku. Rezerwacji możesz dokonać przez telefon, on-line lub na miejscu, w naszym biurze. Wystarczy wysłać do nas zapytanie, by otrzymać propozycje polecanych przez nas hoteli na Zakynthos. Wakacje z wylotem ze Szczecina i innych polskich miast, wakacje z dojazdem własnym, wyloty z Niemiec... Jesteśmy elastyczni i dzięki temu łatwo nam dopasować coś do oczekiwań każdego, kto do nas trafia.
Przeglądając opinie Klientów na stronie Google, trafiliśmy na taką:

„Po rocznej przerwie wracam do Apollotour i lecę z Niemiec. W 2018 poleciałem z [innego biura podróży] i już nigdy więcej. Lot masakra, na miejscu rzeczywistość rozminęła się z wyobrażeniami. Organizatorzy zza Odry tak nie koloryzują.„

Ten zwięzły komentarz najlepiej obrazuje to, za co nasi Klienci kochają wakacje na Zakynthos z wylotem z Niemiec. Mają pewność, ze wszystko będzie dopięte na ostatni guzik, a oni nie będą musieli o nic się martwić.

+48 513 38 00 77