Grecja z Niemiec

Przejdź do wyszukiwarki i zarezerwuj wczasy

Zarezerwuj już teraz!
Banner

Grecja

Zamknij oczy, wyobraź sobie wymarzone wakacje. Leżysz na piaszczystej plaży, czujesz zapach lawendy, otoczony jesteś magicznymi biało-niebieskimi domkami, zaraz będziesz jeść niepowtarzalną sałatkę z oliwkami i fetą na jachcie, opływającym którąś z malowniczych wysp historycznej Hellady.

Ciepłe morze, zielone wyspy, wszechobecny zapach lawendy – czy istnieje lepsze miejsce na wakacyjny urlop?

Grecja z Niemiec – gwarancja udanych wakacji!

Grecja z Niemiec! To jedna z najpopularniejszych destynacji wybieranych przez klientów polskich i zagranicznych biur podróży. Kraj położony na Półwyspie Bałkańskim, na terenie górzysto-wyspiarskim, 3500 wysp, przebogata linia brzegowa, aż cztery morza oblewające wyspę -  Morze  Kreteńskie, Jońskie, Egejskie, Śródziemne. Wycieczka do Grecji to nie tylko łagodny klimat śródziemnomorski i liczne wyspy, to także ciekawe i malownicze archipelagi , najbardziej znane to Wyspy Jońskie, Cyklady, Sporady Południowe i Północne. Co więcej, aż 80 % terytorium kontynentalnej Grecji zajmują tereny górzyste. Wakacje w Grecji to oferta turystyczna adresowana do każdego turysty, który chce przy niewielkich kosztach zwiedzić część starożytnego raju. Jeżeli zależy Ci na drastycznym obniżeniu kosztów, specjalnie dla Ciebie – Grecja last minute!

Nieodgadniona Grecja…

Wycieczka do Grecji to nie tylko walory turystyczne, to także najlepsza lekcja historii starożytnej, to tutaj wszystko się zaczęło. Turyści zwykli dzielić terytorium Grecji na dwie części – część lądową i część wyspiarską. Część lądowa to Grecja kontynentalna wraz z Półwyspem Peloponeskim, część wyspiarska to wyspy, które oblewają głównie Morze Egejskie i Morze Jońskie.

Wakacje w Grecji, wybierz swoją wyspę i zwiedzaj!

Grecja ma do zaoferowania pozostałości po 4000 lat cywilizacji, łagodny śródziemnomorski klimat oraz malownicze krajobrazy, usytuowane pośród bogatej linii brzegowej, wokół najbardziej znanych wysp takich jak Rodos, Santorini, Lesbos, Kreta, Kos.

Wakacje w Grecji to turystyczne balansowanie między nowożytnością a starożytnością, między tym to jest rzeczywiste, a tym co tylko wyobrażalne.

Wakacje z Niemiec to możliwość zwiedzenia wielu niepowtarzalnych miejsc, przy stosunkowo niskich cenach. Wycieczka do Grecji jest dostępna dla przeciętnego Polaka, stąd od wielu lat jest jedną z najpopularniejszych destynacji turystycznych. Mimo problemów gospodarczych, infrastruktura turystyczna dawnej Hellady jest znakomicie dostosowana do potrzeb każdego turysty. Każdy minus na swój plus, zmniejszona ilość turystów w Grecji, pozwala w spokoju zwiedzać jej największe atrakcje. Wakacje z niemieckich biur podróży pozwalają spędzić relaksujące chwile w jednej z najpiękniejszych części Europy.

Grecja wycieczka - czym zachwyca?

Grecja zachwyca delikatnym śródziemnomorskim klimatem, wspaniałą kuchnią, spokojnym trybem życia i licznymi zabytkami, mającymi duże znaczenie dla kultury europejskiej. Grecja z Niemiec to nie tylko wypoczynek na plażach i rejsy statkami między wyspami, to także możliwość zwiedzania okolicznych miejscowości, wysp, krain geograficznych. Wakacje w Grecji, tutaj nie można się nudzić!

Grecja

Dlaczego Grecja:

  • Ze względu na sytuację gospodarczą, Grecja oferuje konkurencyjne ceny dla turystów
  • Ciekawi sąsiedzi – wycieczka do Grecja z Niemiec to możliwość odwiedzenia Macedonii, Turcji, Bułgarii i Albanii, w zależności od części kraju, w której się znajdujemy.
  • Idealne morskie położenie – Morze Śródziemne, Morze Egejskie, Morze Jońskie, Morze Kreteńskie
  • Wakacje w Grecji to idealna destynacja na podróże poślubne, wakacje dla rodzin z dziećmi jak i romantyczne podróże dla zakochanych
  • Akropol, dostojny Olimp, Góry Athos, magiczne Meteory i wiele innych atrakcji kulturalnych, architektonicznych
  • 80 % terenu górzystego, „ morze i góry w jednym”


Wyspy w Grecji - Korfu

Grecja last minute!

Grecja last minute – idealna oferta dla oszczędnych turystów! Taniej  i jeszcze lepiej, tylko wycieczki z niemieckich biur podróży. Gwarantujemy najwyższy komfort, ekskluzywne hotele i najlepsze warunki pobytu, dla wytrwałych i zdecydowanych, liczne promocje, w tym  hit turystyczny Grecja last minute!

Zaplanuj swoje wczasy na Grecji już dziś!

 Wyspy greckie:

Ateny – turystyczna wisienka na torcie

Wycieczka do Grecji to obowiązkowe zwiedzenie stolicy dawnej Hellady, kolebki demokracji, dawnego polis – Aten. To tutaj wszystko się zaczęło.

Grecka stolica rozkwitała w całej swojej okazałości, podczas gdy inne stolice europejskie nie miały nawet zamiarów powstawać. To najsłynniejsze greckie miasto, zachwycające klasyką , archeologią i cudownym Akropolem, powiło dla nas Arystotelesa, Sokratesa oraz wspaniałą sztukę klasyczną. Zwiedzanie Aten , pozwala poznać miejsca, w których byt rozpoczyna najsłynniejsza cywilizacja państw – miast. Zwiedzanie Aten podczas wakacji w Grecji warto podzielić na zwiedzanie nakierowane na zaliczenie najważniejszych obiektów historycznych oraz zwiedzanie nakierowane na zapoznanie się z grecką atmosferą. Jeżeli chcemy poczuć smak Grecji, warto wybrać się w kierunku północnym, znajduje się tam dużo charakterystycznych targów, warto poczuć tę środkowo-wschodnią atmosferę Hellady. Będąc w Atenach warto odwiedzić nie tylko Akropol, ale także wzgórze Lykacitos, Kolonaki, Narodowe Ogrody .

Północ należy do turystów!

Będąc na wczasach w Grecji koniecznie odwiedź północ! To północna Grecja jest stolicą turystyczną  to tutaj zjeżdżają miliony turystów z całego świata. Wczasy do Grecji z Niemiec dają szereg turystycznych możliwości.  

Czarująca Kreta – tylko Grecja wakacje!

Podobno Kreta cierpi na rozdwojenie jaźni, cierpliwie znosząc najazdy turystów z całego świata. Epicentrum turystycznym Krety są takie kurorty jak Heraklion, Chersonissos, Agia Pelagia, Stalida. 

Szczelnie otulone hotelami piaszczyste plaże, przepiękne zielone ogrody, uwodzące lazurem morze, wszechobecna atmosfera urlopowej sielanki.

To na Krecie prawdopodobnie panował złoty Minos, a Dedal zbudował labirynt dla minotaura. Kreteńczycy dzielnie znoszą najazdy turystyczne, są przyjaźni i cierpliwi, z turystyki żyją. Kreta to długa i wąska wyspa, co znacznie ułatwia jej zwiedzanie i udane wakacje w Grecji! Na magicznej wyspie znajdują się także Białe Góry na terenie Parku Narodowego, niedaleko znajduje się największa atrakcja wyspy – wąwóz Samaria. Wakacje w Grecji to znakomity pomysł na wakacyjną nudę. Tereny wąwozu Samaria warto zwiedzać w porach rannych, zaopatrując się w wygodne obuwie. Wspaniała przyroda – cyprysy, sosny, tajemniczy źródełka między skałami.
 

+48 513 38 00 77