Jamajka z Niemiec

Przejdź do wyszukiwarki i zarezerwuj wczasy

Zarezerwuj już teraz!
Banner

Jamajka

Jamajka

Ta rajska wyspa urzeka kolejne pokolenia turystów. Niezależnie, czy przyjeżdżają tu po to, by po prostu odpocząć, czy dlatego, że chcą poznać ojczyznę rastafarianizmu i muzyki reggae, wyjeżdżają stąd oczarowani i najczęściej szybko wracają. Jamajka z Niemiec to jedna z najbardziej egzotycznych propozycji naszego niemieckiego biura podróży, która z pewnością zainteresuje miłośników nietypowych destynacji.

Jamajka to wyspa położona w środkowej Ameryce, z dala od dużych miast i ich zgiełku. Tu możesz naprawdę się zrelaksować podczas długich spacerów po pustych plażach. Jeśli wolisz poznawać nowych ludzi, na pewno nie rozczarują Cię nadmorskie kluby, w których zabawa trwa przez całą noc! To raj dla miłośników turkusowej wody i złotego piasku. Od lat ten kierunek chętnie wybierają zarówno nowożeńcy chcący przeżyć miesiąc miodowy z dala od zmartwień, jak i grupy przyjaciół, którym zależy na beztrosko spędzonym czasie.

Przekonaj się, czym zaskoczy Cię ta magiczna wyspa.


Jamajka – „z wielu narodów – jeden”

Dbamy o to, aby urozmaicać naszą ofertę, wprowadzając do niej propozycje z gatunku tych pożądanych, a rzadko wybieranych. Jamajka z Niemiec – poznaj stolicę reagge! Jamajka to kulturowy koktajl smaków, zapachów, burzliwej historii i wielobarwnych tradycji. Jamajka to ojczyzna Boba Marleya i powieści o kultowym Jamesie Bondzie.

Gdyby można za pomocą zmysłów oddać atmosferę Jamajki z pewnością byłaby jak muzyka reagge – magnetyczna, relaksująca i czarująca!

Zapraszamy na Jamajkę na wakacje!

Jamajka leży w Ameryce Środkowej, w głębi Morza Karaibskiego. Jest to wyspa i państwo w jednym. Jest państwem młodym, w związku z tym nie spotkamy tutaj dużej ilości zabytków. Jamajka na wakacje to jedyna okazja poznania niesamowitej tropikalnej roślinności, dzikości Ameryki Środkowej i rastafaryjskiego luzu. Nie przegap wyjątkowych wczasów na Jamajce i wyleć z Niemiec! Wyjeżdżając z niemieckim biurem podróży, zyskujesz niepowtarzalną możliwość przeżycia przygody za niewielkie pieniądze!

Wycieczki na Jamajkę – czas na prawdziwy relaks!

Jamajka usytuowana jest na Morzu Karaibskim, wyspa Archipelagu Wielkich Antyli, została odkryta w 1494 roku przez Krzysztofa Kolumba, szybko stała się celem podróży ambitnych turystów. Wycieczka na Jamajkę to możliwość zasmakowania dzikości i fenomenalności klimatu tej części świata. Magnetyzm Jamajki to przede wszystkim nietuzinkowa roślinność tropikalna, usytuowana na wysokim terenie – ponad połowa Jamajki leży 300 metrów n.p.m. – Jamajka z Niemiec to najlepsze oferty niemieckich biur podróży, dostępne tylko tutaj, tylko u nas!

Zanim Jamajka stała się turystyczną perełką, posiadała  przede wszystkim rolniczy status, związany z uprawami plantacji kawowych. Dopiero na początku lat 30 ubiegłego wieku, jej turystyczny potencjał zaczęły dostrzegać amerykańskie gwiazdy estrady i kina, to dzięki nim, rozbrzmiała sława wyspy jako znakomitego miejsca na wakacje. Dla turystów pragnących zakosztować luksusu w wydaniu jamajskim, polecamy wczasy na Jamajce. Jamajka z Niemiec to jedna z ciekawszych propozycji niemieckich biur podróży. Warto ją wykorzystać dla poszerzenia horyzontów.

Jamajka - z wielu narodów - jeden


Jamajka z Niemiec

Jamajka z Niemiec – filiżanka najlepszej kawy …

Będąc na Jamajce na wakacjach nie sposób nie zasmakować jednej z najlepszych kaw na świecie. Zapraszamy do skorzystania z oferty Jamajki z biurem podróży z wylotem z Niemiec. Tutejsza kawa wabi smakiem ze względu na klimat w jakim dojrzewa. Tropiki na wysokościach, potęgują smak kofeinowego napoju. Egzotyczne ciepło i specyficzna wilgoć, w połączeniu z ostrą mieszanką górskiego klimatu sprawiają, że Jamajka Blue Montain Cafe została uznana bezsprzecznie za najlepszą kawę na świecie. Jamajka z Niemiec to turystyczna okazja dla miłośników kawy! Tutejsza kawa uprawiana jest wyłącznie na wysokości w granicach  od 900 - 1700 m n.p.m. Będąc na Jamajce na wakacjach warto napić się filiżanki tutejszej kawy, na pewno nigdy jej nie zapomnimy.

Góry Błękitne – niebo na ziemi, na wakacje tylko na Jamajkę!

Niebo na ziemi istnieje! Nie wierzysz? Zapraszamy na Jamajkę!

Jamajka ma czym zachwycać, oferuje nie tylko jedne z najpiękniejszych plaż na ziemi, ale także dostępność gór – i to jakich! Góry Błękitne  to nie tylko miejsce dojrzewania jednej z najlepszych kaw na świecie, to także znakomity cel wielu wypraw turystycznych. Wycieczki na Jamajkę, to przede wszystkim możliwość zdobycia szczytów jednych z najpiękniejszych gór w tej części świata - Gór Błękitnych. Jamajka z Niemiec to unikatowa oferta, dzięki której w wygodny i bezpieczny sposób zwiedzisz tę wyspę za pośrednictwem niemieckiego biura podróży.

Góry Błękitne muszą być jednym z najważniejszych punktów naszej wycieczki na Jamajkę. Będąc na wakacjach na Jamajce z niemieckim biurem podróży, zdobycie „niebiańskich gór” jest naszym turystycznym obowiązkiem. To jedyna okazja obserwacji dzikiej i fascynującej przyrody oraz plantacji kawy, porozsiewanych między wzgórzami .  Spacerując po górach,  warto przyjrzeć się życiu jamajskich farmerów oraz zakosztować smaku jednej z najlepszych kaw na świecie.  Jamajka wycieczka,  to ojczyzna wspaniałych gatunków roślin, zadziwia liczba rosnących tutaj storczyków i przywiezionych z Chin bambusów. Na Jamajce ożywają legendy o przepięknych morskich syrenach, to tutaj w morzu możemy spotkać manata,  który stał się inspiracją do powstania licznych legend o syrenach. Wakacje na Jamajce z Niemiec to dzika przyroda w zasięgu ręki! Dla miłośników ornitologii prawdziwa gratka, wyłącznie na Jamajce możemy spotkać kolibra czarnogłowego – najmniejszego ptaka na ziemi.


Jamajka wycieczka – poznaj atrakcyjny wschód wyspy!

Jeżeli nie wiemy w jaką część Jamajki się wybrać, zdecydowanie polecamy wschodnią część wyspy. Poza obecnością gór w tej części wyspy, oferuje także możliwość zwiedzenia jej  największej metropolii – Kingston, która jest jednocześnie stolicą państwa. Zwiedzając wschodnią część Jamajki, nie sposób przeoczyć stolicy Kingston, to tutaj znajduje się muzeum Boba Marleya, które mieści się w domu artysty. Warto także odwiedzić wspaniały ogród botaniczny, w którym mamy jedyną okazję podziwiana unikalnych gatunków tropikalnej roślinności. Jamajka z niemieckich biur podróży to prawdziwa turystyczna gratka dla każdego miłośnika podróżowania.

Kultura i kuchnia Jamajki – Jamajka z niemieckich biur podroży

Dla europejskich turystów Jamajka jest tak odległym tyglem kulturowym, że niemal wszystko co na niej spotykamy, zachwyca. Jamajka przywoływana jest często w kontekście muzyki reggae - lekkość, luz, wolność. Jamajka na wakacje z niemieckim biurem podróży – zatańcz reggae na piaszczystej plaży! Jest to kraj niezwykle tolerancyjny. Kultura Jamajki ma wiele źródeł, wywodzących się z różnych kulturowych pni, takich jak afrykański, europejski. Jednak mimo tego, Jamajczycy potrafili nie zatracić wśród pozostałości kolonijnych, własnej tożsamości.

Wakacje na Jamajce z niemieckim biurem podróży to możliwość poznania kraju niesamowitych kontrastów – luksusowe hotele kontrastują z biednymi dzielnicami. Warto poszukiwać pozostałości po przeszłości kolonialnej wyspy, zwłaszcza hiszpańskiej. Na Jamajce spotykamy wiele tradycyjnych rodzin wielopokoleniowych, tutejsi uważają, że im więcej dzieci posiadają, tym lepszy jest ich status społeczny. Jamajka wycieczka z Niemiec – poznaj kulturę niesamowitych Jamajczyków!

Jamajka – kraj rodzinny Boba Marleya – to tutaj żył i tworzył. W lutym obchodzony jest dzień Boba Marleya, który jest dniem wolnym od pracy. Niemal na każdym kroku, jesteśmy świadkami kultu artysty, a przywiezienie pamiątki z podobizną muzyka, jest niemal standardową procedurą turystyczną.

Jamajka z niemieckich biur podroży


Jak smakuje Jamajka?

Jamajka z niemieckich biur podróży – nowa jakość turystyki!

Na Jamajce działa wiele organizacji, umożliwiających turystom lepsze poznanie obyczajów i kultury tutejszych, jedną z nich jest „Meet The People”. Biuro to dobiera turystów i Jamajczyków o wspólnych zainteresowaniach, tak aby każdy z nich mógł lepiej poznać kulturę tutejszych. Jamajka wakacje z Niemiec – daj sobie szansę na poznanie ciekawych ludzi!

Jak smakuje Jamajka?

Kuchnia Jamajki jest tak samo fascynująca jak kultura tutejszych mieszkańców. Mozaika kulturowa stałą się przyczynkiem do powstania bogatej w smaki i zapachy kuchni.  Jamajka z Niemiec – zasmakuj tropikalnych przypraw i owoców! Wśród kuchni, które miały największy wpływ na całokształt kuchni jamajskiej, warto wymienić smaki kreolskie, brytyjskie, hinduskie i afrykańskie. Wakacje na Jamajce to możliwość poznania tutejszych przypraw, które nadają niepowtarzalnego smaku każdej potrawie, warto wymienić chociażby sos Pickapenna, Jerk, Annato.  Wśród mięs warto spróbować mięsa koziego serwowanego w różnych smakach i postaciach, coraz popularniejsza jest wołowina, co z pewnością jest związane z wpływami kuchni europejskiej.

Wczasy Jamajka to możliwość poznania nowych smaków, kuchnia Jamajki słynie z dużej ilości warzyw i owoców – które możemy zjeść pod każdą postacią, są doskonałym dodatkiem do dań mięsnych, jak i lekkich sałatek.

Będąc na wakacjach na Jamajce z niemieckim biurem podróży, koniecznie trzeba spróbować tutejszych wędzonych mięs, marynowanych w przyprawie Jerk.

Jamajka z Niemiec to zdecydowanie najtańsza oferta!

Jamajka z Niemiec to najlepszy wybór. Wyłącznie profesjonalni organizatorzy, komfortowe warunki podróży i pobytu!

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą wylotów na Jamajkę z niemieckich biur podróży.

Jamajka last minute!

W naszych wyszukiwarkach znajdziecie Państwo tylko najlepsze oferty niemieckich biur podróży. Jamajka last minute, to najbardziej opłacalna inwestycja – dla najbardziej wytrwałych poszukiwaczy turystycznych okazji. Co kilka dni w naszych wyszukiwarkach, prezentujemy Państwu nowe oferty niemieckich biur podróży. Zarezerwuj pobyt już dziś.

+48 513 38 00 77