Tajlandia z Niemiec

Przejdź do wyszukiwarki i zarezerwuj wczasy

Zarezerwuj już teraz!
Banner

Tajlandia z Niemiec

Tajlandia – zapraszamy do „kraju słonia”!

I tu wcale nie chodzi o to, by przyciągnąć turystów obecnością słoni, Tajlandia czaruje już na wstępnie – swoim kształtem, który przypomina głowę słonia.

Tajlandia zaczaruje nawet najbardziej wybrednego turystę, ma na to swoją metodę – uśmiech. To uśmiech jest wizytówką optymistycznych Tajów. Tajlandia z Niemiec- najlepszy pomysł na udany urlop!

Kolorowa Tajlandia to bajeczna kraina, która oczarowuje wszystkich turystów, każdy kto tu był, chce przyjeżdżać  już zawsze. Wakacje na Tajlandi to bogate świątynie,  zaskakujące tradycje, religia która na stale zagościła w rozkładzie dnia każdego mieszkańca , wspaniałe krajobrazy, tropikalna atmosfera, kolorowe łodzie wypełnione po brzegi egzotycznymi owocami.Wybierz wczasy na Tajlandii i daj ponieść się turystycznemu szaleństwu!

Tajlandia posiada dwa oblicza, z jednej strony jest oazą spokoju, schowaną między górami, pośród buddyjskich świątyń. Z drugiej jednak strony uważana jest za państwo chaosu, pośpiechu i uciech cielesnych, Tajlandia słynie z sex turystyki.

Im coś jest ciekawsze, tym budzi więcej kontrowersji – zapraszamy na wakacje do Tajlandii!

Tajlandia wakacje to wspaniałe plaże pośród wysp Zatoki Tajskiej oraz najstarsza dżungla na świecie. Będąc w Tajlandii warto zwiedzić zarówno magnetyczny Bangkok jak i tajską prowincję. Wybierając wycieczkę do Tajlandii poczujesz magię życia na bezludnej wyspie, pojeździsz na słoniu, masz możliwość przeżycia kajakowego spływu w najstarszej tajskiej dżungli.


Tajlandia z Niemiec - wyjątkowe atrakcje dla wyjątkowych turystów

To niezwykle kolorowy kraj, na każdej ulicy uśmiecha się do turysty tajemniczy posąg Buddy. W Polsce brakuje dobrych połączeń lotniczych na Tajlandie, dlatego nasza oferta obejmuje wyloty z Niemiec. Oferty niemieckich biur podróży dostosowane są do wymagań europejskich turystów. Dlatego warto poszukać dobrej oferty.

Za górami, za lasami…

Królestwo Tajlandii znajduje się w południowo – wschodniej Azji  i graniczy z niemniej egzotycznymi państwami takimi jak Birma, Laos, Malezja, Kambodża. Położone na Półwyspie Indochińskim państwo od wielu lat emanuje swoim czarem w odległości setek tysięcy kilometrów. Tajlandia z Niemiec to możliwość relaksu z najwyższej półki.  Kraje położone w tej części świata posiadają niezbitego turystycznego asa w rękawie – klimat. Podczas gdy w większej części Europy trwa deszczowa jesień czy zaskakuje nas mroźna zima w Tajlandii trwa w pełni sezon turystyczny. Wakacje w Tajlandii to gorące słońce w środku mroźniej zimy!

Wczasy w Tajlandii to jedyna okazja poznania kultury i obyczajów tutejszych. W poniedziałek chodzi się ubranym na żółto – na cześć  króla. Rodzina królewska otoczona jest dużym szacunkiem wśród tutejszych, dlatego jeżeli chcemy zdobyć sympatię mieszkańców Tajlandii – warto posiadać elementarną wiedzę na temat rodziny królewskiej. Wczasy w Tajlandii – poznaj kulturę i obyczaje Azji!

Tajlandia z Niemiec - wyjątkowe atrakcje


Bangkok – Miasto Aniołów

Tajlandia wycieczka aktywnie!

Rajem dla nurków jest przede wszystkim usytuowana na Morzu Południowo Chińskim – Zatoka Syjamska. Co więcej, panujące tutaj warunki pozwalają na uprawianie sportów wodnych, zarówno amatorom jak i wytrawnym sportowcom. Wczasy na Tajlandii to nie tylko leniwe wylegiwanie się na plaży, ale także korzystanie z wodnych atrakcji.  Wycieczka na Tajlandie to także możliwość uprawiania żeglowania, pływania na desce czy tradycyjnego łowienia ryb.  Jeżeli zależy nam na podziwianiu piękna kraju z zupełnie innej perspektywy – warto wybrać się na rejs kanu lub kajakiem – doskonałe wrażenia turystyczne na wycieczce w Tajlandii.  Co więcej – Tajlandia na sportowo to także szerokie pole do popisu dla miłośników golfa – znajdują się tutaj liczne pola golfowe, dostosowane do najwyższych standardów europejskich. Ciekawym doznaniem jest także masaż tajski – prawdopodobnie jeden z najlepszych masaży na świecie.  Tajlandia wakacje – coś dla duszy i ciała!

Bangkok – Miasto Aniołów

Wybierz wakacje w Tajlandii i zwiedzaj stolicę! Bangkok to jedna z najbardziej magnetycznych stolic tej części Azji. Jak przypada na stolicę – miasto posiada zarówno atmosferę nowoczesności jak i namiastkę historii. Na każdym kroku widać optymistyczne usposobienie mieszkańców, nie sposób przejść obojętnie wokół licznie budowanych świątyń.Wakacje na Tajlandii to możliwość odwiedzenia takich miejsc jak Świątynia Jutrzenki, Świątynia Leżącego Buddy. Będąc w stolicy Tajlandii warto także przepłynąć kanu, pięknymi i zabytkowymi kanałami stolicy. 

Z jednej strony tropikalne plaże i skąpane w słońcu drewniane domki, z drugiej strony wieżowce, biurowce i miejski pośpiech – magnetyzm jakich mało.

Bangkok uważany jest przede wszystkim za stolicę rozrywki, miasto uciech cielesnych, warto jednak poznać jego drugą naturę. Wycieczka na Tajlandie to nie tylko możliwość beztroskiego lenistwa na tajskich plażach, rozkoszowania się smakiem egzotycznych drinków i uprawiania sportów wodnych, Bangkok umożliwia nam także korzystanie ze wszelkich rozrywek – m.in. ciekawe restauracje, puby, bary, dyskoteki. Wycieczka na Tajlandie to szereg atrakcji zarówno dla osób ceniących dobrą zabawę jak i rodzin z dziećmi.


Tajlandia last minute – upoluj okazję!

Tajlandia last minute – wyjątkowa oferta niemieckich biur podróży czeka na Ciebie! W naszych wyszukiwarkach najlepsze oferty turystyczne, dostosowane do portfela każdego turysty. Wycieczka na Tajlandie to ciekawa propozycja zarówno dla rodzin z dziećmi czy par zakochanych! Tajlandia last minute to promocyjne ceny dla wytrwałych turystów! Zapraszamy do codziennego śledzenia naszych ofert turystycznych z niemieckich biur podróży!

Taniej, ekskluzywniej  i ciekawiej – Tajlandia z Niemiec! Tylko u nas! Zainwestuj w swoją podróż marzeń!

Nurkowanie w Tajlandii.

Tajlandia położona jest wśród bogatych i niezwykle barwnych raf koralowych. Co więcej tajskie rafy to jedne z najbogatszych ekosystemów na Ziemi, dlatego co roku kraj ten przeżywa prawdziwy szturm miłośników sportów podwodnych – Tajlandia z Niemiec- wycieczka dla miłośników nurkowania.  Jeżeli celem wakacji jest nurkowanie, warto wybierać się tutaj w okresie miedzy grudniem a kwietniem – wówczas występują najbardziej dogodne warunki pogodowe – brak monsunów, niekorzystnych prądów wodnych oraz pory deszczowej.  Spokojne i przejrzyste morze jest wówczas największą atrakcją turystyczną, rajem dla aktywnych!

Tajlandia last minute – upoluj okazję!


Kiedy Tajlandia wycieczka?

Kiedy Tajlandia wycieczka?

Udane wakacje to dobra pogoda, dlatego warto wybierać takie pory roku, podczas których w Tajlandii świeci słońce. Kiedy najlepiej wybrać się na wycieczkę do Tajlandii? Jeżeli nie chcemy by nasze pieniądze oraz szczere chęci spłynęły wraz ze strugami deszczu, unikajmy pory deszczowej, która trwa od czerwca do października. Tylko w niektórych częściach państwa pada często, chodzi głównie o wybrzeże Adamańskie, w pozostałych częściach pada zdecydowanie rzadziej.  Pora deszczowa idealna jest dla osób, które cenią sobie spokój i chcą zakosztować ciszy, wówczas ceny wycieczek Tajlandia są zdecydowanie niższe. Wczasy na Tajlandii – tutaj każda pora roku ma swój urok

Na wycieczke do Tajlandii najlepszą porą jest okres miedzy listopadem i lutym, panuje wówczas pora ciepła i sucha, o optymalnych temperaturach.

Im coś jest ciekawsze, tym budzi więcej kontrowersji – zapraszamy na Wakacje do Tajlandii!

Wycieczka do Tajlandii to specyficzna kultura, obyczaje – zwracajmy  uwagę na gestykulację – nie zakładajmy nogi na nogę, nie poklepujmy nikogo po ramieniu. W Tajlandii nie używa się nazwisk, wielu ludzi mówi sobie po imieniu, co ciekawe używa się tutaj dwóch kalendarzy – buddyjskiego i gregoriańskiego, przed wejściem do urzędu, domu prywatnego, świątyni zdejmujmy buty! Tak nakazuje dobry obyczaj. Wczasy na Tajlandii, najlepiej z Niemiec, korzystniej i wygodniej!


+48 513 38 00 77