Sri Lanka z Niemiec

Przejdź do wyszukiwarki i zarezerwuj wczasy

Zarezerwuj już teraz!
Banner

Sri Lanka – daj się olśnić!

Gorący piasek, lazurowe wybrzeże – błoga cisza, z dala od zatłoczonych kurortów morskich…
Wycieczka na Sri Lankę! Tu znajdziesz spokój i ukojenie po miesiącach ciężkiej pracy! Tylko u nas, Sri Lanka z wylotem z Niemiec!

Sri Lanka znajduje się w Azji Południowej na znanej z produkcji herbaty wyspie Cejlon. Sri Lanka, znaczy tyle, co „olśniewający kraj” czym przyciąga turystów? Czym zachwyca? Zapraszamy na wakacje na Sri Lance już dziś.

Sri Lanka jest tropikalną wyspą na Oceanie Indyjskim – podobno posiada wiele twarzy, warto zacząć je odkrywać podczas wakacji na Sri Lanke z Niemiec.

Jeżeli celem naszej podróży ma być miejsce, w którym chcemy poczuć się bezpiecznie – idealnym miejscem do tego celu jest Sri Lanka. Kraj wielu ciekawostek, intryguje i zachwyca.  Spoglądając na mapę, Sri Lanka wygląda niepozornie  353 km z północy na południe i 183 km ze wschodu na zachód . Zapraszamy na Sri Lankę z Niemiec! Najlepsze oferty niemieckich biur podróży czekają na Państwa!

Co ciekawe, między największymi miastami wyspy nie ma żadnego cywilizowanego połączenia, autostrady czy drogi szybkiego ruchu. Sri Lanka to niezwykle ciekawa opcja urlopowa – złote plaże z jednej strony a z drugiej możliwość uczestniczenia w wycieczkach śladami starożytności. Coś dla miłośników plażowego leżakowania i odkrywców tajemnic Azji. Zapraszamy na Wczasy na Sri Lance!

Sri Lanka posiada wszystkie przymioty, by zainteresować europejskiego turystę – dogodny klimat, ciekawa roślinność i nietuzinkowa kultura, atmosfera wszechobecnego relaksu.

Sri Lanka


Sri Lanka – wakacje w środku zimy

Sri Lanka – wakacje w środku zimy!

Wycieczka na Sri Lanke to doskonała oferta urlopowa, kiedy w Polsce panuje mroźna zima. Wycieczkę na Sri Lankę najlepiej zorganizować w okresie od grudnia do marca. Wakacje na Sri Lance to idealny wbór na prawdziwe wakacje w środku zimy.

Warto zdać sobie sprawę, że Sri Lanka to nie tylko wspaniałe piaszczyste plaże, ale także sięgająca 2 tysięcy lat historia.

Dlaczego  warto wybrać Sri Lankę wakacje?

 • Strefa klimatu podzwrotnikowego wilgotnego – gwarancja udanej pogody
 • Złote plaże i lazurowe wybrzeża
 • Pasjonujące wycieczki śladem starożytności
 • Safari – możliwość ujrzenia krokodyli, żyraf, słoni indyjskich
 • Bogata i różnorodna fauna i flora
 • Posezonowe obniżki dostosowane do kieszeni turystów
 • Plantacje herbaty, gaje bambusowe, pola ryżowe, tajemnicze i rozległe sawanny
 • Buddyjskie świątynie
 • Kopalnie szlachetnych kamieni
 • Słynny „sierociniec słoni”
 • Powierzchnia Sri Lanki jest 5 razy mniejsza od powierzchni Polski, w związku z tym, można zwiedzić stosunkowo dużo w krótkim czasie. Sri Lanka wczasy! Zarezerwuj już dziś bilety na podróż życia!


Świątynia Zęba

Jednym z najbardziej niezwykłych miejsc sakralnych na świecie jest słynna Świątynia Zęba, w której znajduje się jedna z najdziwniejszych relikwii na świecie – ząb samego Buddy, który prawdopodobnie został uratowany przed zniszczeniem przez księżniczkę Hemamali. Będąc na wakacjach na Sri Lance, warto odwiedzić to niezwykłe miejsce. Budowla ta dla turystów jest perłą Cejlonu, mistyczne szczątki samego Buddy można zobaczyć co 15 lat, na co dzień dostępny jest wyłącznie relikwiarz. Najbliższa okazja ujrzenia relikwii przypada na rok 2019. Będąc na wakacjach na Sri Lance koniecznie wstąp do Świątyni Zęba! To nie tylko miejsce ważne dla wyznawców buddyzmu, ale także i historii  Sri Lanki.

Sri Pada – coś dla miłośników gór

Wczasy na Sri Lance to nie tylko wspaniałe plaże, kontrastowa kultura i przebogata historia, to także ciekawe masywy górskie. Sri Pada jest czwartą co do wielkości górą Sri Lanki, ma 2243 m n. p. m. Będąc na wczasach na Sri Lance koniecznie musimy zdobyć szczyt tej góry, ponieważ na jej czubku czeka na nas prawdziwa nagroda. Wakacje na Sri Lance to okazja do odkrywania tajemnic historii, wedle buddystów na szczycie góry znajduje się odcisk stopy Buddy, dla chrześcijan jest to odcisk stopy Adama, dla muzułmanów odcisk stopy Mahometa, także i hindusi mają swoje poglądy  i wierzenia że na szczycie tej góry swoją stopę pozostawił Shiwa. Wybierz Sri Lanke z Niemiec i poznaj niezwykłą kulturę! Niemiej jednak miejsce to jest nie tylko wspaniałą panoramą na Cejlon, spotykają się tu różne kultury i wierzenia. Chyba nie ma takiego miejsca na świecie, z którym tak wiele skrajnie różnych religii upatrywałoby tajemniczych znaków swoich proroków. Nikogo nie trzeba przekonywać, że Sri Pada musi być obowiązkowym punktem każdej wycieczki na Sri Lanke. Jednak czy na szczycie góry znajdziemy odcisk stopy jakiegokolwiek z wyżej wymienionych? Dlaczego tak kontrowersyjna jest sama w sobie Góra Adama (bo tak też nazywana jest Sri Pada). Warto poznać jej legendę będąc na Sri Lance z Niemiec.

Tajemnice Cejlonu… Sri Lanka z Niemiec – najlepszy pomysł na udane wakacje!

Aby z turystyczną satysfakcją dokładnie zwiedzić Sri Lankę wystarczy 3 tygodnie. Niemiej jednak także i podczas krótszych podróży nie sposób się nudzić. WYbierz wczasy na Sri Lance i poznaj tajemnice Azji Południowej. Będąc na wycieczce na Sri Lance, warto wybrać się do tutejszej farmy żółwi. Na Sri Lance znajduje się wiele takich farm, które są częścią programu zajmującego się ochroną żółwi morskich. Jednak będąc na wakacjach na Sri Lance, mamy okazje obejrzeć nie tylko żółwie morskie, ale i lądowe. Przechadzając się po wyspie, podczas wakacji na Sri lance możemy spotkać todi czyli nektar z kwiatów plam kokosowych, który jest jednym z produktów wykorzystywanych do produkcji araku. Warto poczekać na wspaniałe widowisko, wtedy gdy zbieracze nektaru przemieszczają się za pomocą sznurków kokosowych, aby zdobyć drogocenny półprodukt. Wybierz Sri Lanke z niemieckich biur podróży i zaplanuj swój urlop już dziś!

Sri Lanka jest krajem masek, używa się je w tradycyjnym ludowym tańcu, warto odwiedzić jedno z najsłynniejszych muzeów masek na świecie, które znajduje się właśnie na Sri lance – Ambalangoda. Maski są także przedmiotem tradycyjnych rytuałów, mających odstraszyć złe duchy. Wybierz Sri Lanke na wakacje i poznaj kulturę niezwykłych Azjatów. Wycieczka na Sri Lanke to doskonała okazja przyjrzenia się wydobyciu szlachetnych i półszlachetnych kamieni czy minerałów. Niemal na każdy kroku spotykamy liczne kopalnie. 

Hikkudawa – stolica hipisów

Hikkudawa jest jedną z najsłynniejszych miejscowości na Sri lance – musimy tu być podczas swoich wczasów. To popularny ośrodek wypoczynkowy, niegdyś nieoficjalna stolica grup hipisowskich.  Możemy tutaj zaznać niesamowitych atrakcji, takich jak rejs po dnie oceanu w specjalnych łodziach podwodnych.

 

Sri Lanka wczasy z Niemiec


Sri Lanka – poznaj nieprzyzwoitą historię państwa Cejlonu

Sri Lanka – poznaj nieprzyzwoitą historię państwa Cejlonu

Wakacje na Sri Lance to jedyna okazja poznania ciekawych legend i historii związanych z dynastiami królewskimi zamieszkującymi niegdyś państwo Cejlonu. Sir Lanka ukazuje przed nami swoje zaskakujące – trzecie oblicze. Poznają je jedynie ci turyści, którzy wybiorą dobrych przewodników. Wybierz Sri Lanka z niemieckich biur podróży i poznaj zaskakujące karty historii! O tym nie piszą w przewodnikach! Poznaj historię kochliwej księżniczki indyjskiej, w której zakochał się lew i powili wspólnie bliźnięta. Poznamy historię Sinhabahum który ożenił się z własną siostrą, która urodziła mu aż 16 dzieci – te i wiele innych legend, okraszonych nieprzyzwoitymi opisami, można usłyszeć jedynie na wakacjach na Sri Lance.

Sri Lanka z Niemiec – najlepsze i najkorzystniejsze oferty tylko u nas!

Sri Lanka z Niemiec to ciekawy zestaw ofert dla najbardziej wymagających turystów. Dla najbardziej wytrwałych, przygotowaliśmy oferty Sri Lanka last minute. Dlaczego warto wybrać ofertę niemieckich biur podróży Sri Lanka last minute?

 • Luksus w rozsądnej cenie
 • Sri Lanka last minute – więcej za mniej
 • Nic nie tracisz – zyskujesz niezapomniane wakacjew na Sri Lance
 • Oferta wyłącznie dla łowców prawdziwych promocji turystycznych!

 


+48 513 38 00 77