Mauritius z Niemiec

Przejdź do wyszukiwarki i zarezerwuj wczasy

Zarezerwuj już teraz!
Banner

Mauritius – spełnienie marzeń o tropikalnym raju

To tutaj wakacje spędzają Tony Blair, Pierce Brosnan, Paul McCartney. Myślisz, że czarownice i magia nie istnieją? Odwiedź Mauritius z wylotem z Niemiec! Mauritius wycieczka to spełnienie marzeń o tropikalnym raju. Możesz doświadczyć najpiękniejszych wspomnień w swoim życiu, korzystając z naszej oferty!

Mauritius z Niemiec – najlepiej zoptymalizowana oferta turystyczna dla każdego!

Mauritius posiada specyfikę państwa wyspiarskiego, znajduje się w południowo- zachodniej części Oceanu Indyjskiego. W skład republiki Mauritiusa wchodzą także: Wyspy Agalega, Wyspa Rodrigues, Cargados Carajos tworzą one archipelag Maskarenów także z wyspą Reunion. Wycieczka na Mauritius od wielu lat cieszy się niesłabnącą popularnością, przede wszystkim ze wzglądu na posiadanie jednej z największych zalet na rynku turystycznym, stabilny klimat, element udanych wakacji z Niemiec na Mauritiusie. Wyspa posiada dogodne położenie na Oceanie Indyjskim, blisko „czarnego lądu”, 900 km od Madagaskaru. Zachwycają dziewicze plaże, imponuje doskonały mikroklimat. Najbardziej dogodną porą na zwiedzanie wyspy jest okres między grudniem i marcem, wówczas jest także bardzo przejrzysta woda. Warto przyjechać na wakacje na Mauritiusie z Niemiec także w okresie trwania bajecznie barwnego święta: Cavadee. Jest to święto kończące post i Chiński Nowy Rok.

Mauritius wczasy – zaskocz opalenizną, zafunduj swojej rodzinie niepowtarzalną ucztę zmysłów!

Wycieczka na Mauritius to doskonałe miejsca dla turystów ceniących walory kulturalne odwiedzanych miejscZ Niemiec dotrzesz tam stosunkowo szybko. Mauritius zamieszkiwany jest przez mozaikę narodowości i wyznań. Obserwacja zgodnego życia przedstawicieli różnych religii i wyznań to doskonała lekcja tolerancji. Zapraszamy na wczasy na Mauritiusie! To doskonała propozycja dla Polaków, którzy na stałe zamieszkują Niemcy i chcą na jakiś czas oderwać się od zgiełku codzienności, spędzając miło urlop.

Mauritius to jeden z nielicznych krajów, w którym po raz pierwszy wydano znaczki pocztowe, to tutaj złowiono największego merlina – 648 kg, to tutaj można być świadkiem czarów na cmentarzu. Niemożliwe?

Zapraszamy na Mauritius z Niemiec!

Czary na Mauritiusie – to nie tylko cudowna aura i rajskie widoki, ale także tajemnicze obrzędy, które są rytuałem dla mieszkańców, a zjawiskiem dla turystów. Wybierz wylot z Niemiec i zafunduj sobie odrobinę egzotyki!

Wakacje na Mauritiusie! Dlaczego warto?

  • To mozaika kultury, narodowości i religii – mieszkańcy Mauritiusa uczą jak w jednym miejscu mogą żyć reprezentacji różnych kultur i wyznań
  • Nie ma konwencji społecznych, są ciekawe zwyczaje i obrzędy
  • Romantyczne wybrzeża pokryte białym piaskiem
  • Wyspa uznawana przez wielu za pierwowzór raju
  • Plantacje trzciny cukrowej i herbaty – fauna i flora, która zachwyca
  • Egzotyczna kuchnia, wybierz Mauritius i zafunduj ucztę swoim zmysłom
  • Przewaga na rynku turystycznym ze względu na stabilny i niezaskakujący klimat

Mauritius z Niemiec


Mauritius wycieczka

Znaczki pocztowe na Mauritiusie to prawdziwa gratka dla kolekcjonerów. 

Wycieczka na Mauritius to poznanie  jednego  z pierwszych miejsc na świecie gdzie udostępnione zostały znaczki pocztowe. Wczasy na Mauritiusie to marzenie każdego filatelisty! Znajdują się tu znane i cenione w świecie filatelistów  znaczki  m. in. Pomarańczowy Mauritius i Niebieski Mauritius. W 1847 znaczki te zostały wyprodukowane na życzenie ówczesnego gubernatora imperium brytyjskiego – to pierwsze znaczki imperium brytyjskiego, wydrukowane poza jego obszarem. Rozsławione dzięki  pomyłce drukarskiej –  zamiast  napisu „post paid”, umieszczono napis „post office”. Legendarne znaczki miały wrócić na wyspę, zwłaszcza te najstarsze. W związku z tym konsorcjum kilkudziesięciu firm złożyło się na 2,2 miliony dolarów i odkupiło je od filatelistów .

Mauritius wycieczka – nie ma czasu na urlopową nudę!

Tropiki, raj i dobra zabawa (m.in. zawody w łowieniu merlinów, to tutaj złowiono największego merlina na ziemi). Latanie helikopterem nad kraterem nieczynnego wulkanu, imprezy na terenie łodzi podwodnej,  ślub nad brzegiem plaży – to wyspiarska codzienność! Wakacje na Mauritiusie to dla każdego, coś ciekawego!

Mauritius - beztroska oaza luksusu, czary i magia tylko tutaj!

Wakacje na Mauritiusie to okazja do poznania niesamowitych miejsc. Z  pewnością jednym z nich jest Chamarel. Na pozór miejsce nie przyciąga wzroku, gęstwina dziwnej roślinności, przypomina typową śląską hałdę  To ziemia owiana tajemniczością, Chamarel znajduje się w południowo - zachodniej części Mauritiusa i jest obowiązkowym miejscem od odwiedzenia podczas wakacji z Niemiec na Mauritius. Znajduje się tutaj ziemia w 7 kolorach! Kolory te nie zmieniają się, owo barwne sklepienie spowodowane jest wysychającą tutaj lawą.. Ziemia pokryta pastelowymi barwami, począwszy od barwy ceglanej, sepii i różowej.  Te pastelowe barwy nie są złudzeniem, to prawdziwa euforia barw.

Będąc na Mauritiusie warto wziąć kawałek tej kolorowej ziemi, do butelki – doskonała pamiątka z wakacji na Mauritiusie z Niemiec. Taka ciekawostka geologiczna to prawdziwa gratka dla miłośników turystycznych niespodzianek.

Mieszkańcy Mauritiusa są specyficzni, co ciekawe większość z nich nigdy nie widziała plaży, żyją wyłącznie w swoich domach, wierzą w czarowników. Składają kury w ofierze rozbijają orzechy kokosowe na cmentarzach.


Ślub na Mauritiusie

Tu ślub może być jeszcze piękniejszy! Wczasy na Mauritiusie z Niemiec to także luksus w najlepszym wydaniu. Coraz więcej osób marzy by to właśnie Mauritius stał się miejscem ich zaślubin, wyspa ta to miejsce stworzone dla miłości, uczucia atakują tutaj z podwójną siłą – z prędkością huraganu. Jeżeli chcesz wziąć ślub na Mauritiusie, należy przebywać na wyspie minimum 3 dni. Wycieczka na Mauritius to doskonały pomysł na podróż poślubną!

Egzotyczna sceneria, doskonała kuchnia, wszechobecna atmosfera zabawy to doskonała okazja do zwiększenia zasobu swoich uczuć. Wszystko to możesz mieć, wybierając opcję wylotu na  Mauritius z Niemiec!

Kuchnia

Wakacje na Mauritiusie to uczta dla smakoszy. Dla miłośników egzotycznych smaków, kuchnia Mauritiusa to wspaniała feria smaków i barw. Wybierz ofertę lotu z Niemiec i się o tym przekonać!  Ze względu na mieszankę kulturową, jaka przybyła na wyspę, kuchnia stała się kwintesencją tego, co afrykański, europejskie, kreolskie, indyjskie i chińskie.  Ryby, owoce morza i ryż. Bardzo popularną rybą na mauretańskim stole jest merlin, wyspa jest jego królestwem. Ryba podawana jest, jako wędzona bądź gotowana, wśród owoców morza królują ostrygi. Wczasy na Mauritiusie to także okazja zakosztowania tropikalnych sałatek, których głównym składnikiem jest rdzeń palmy.  Na wakacjach na Mauritiusie zachwycą się Państwo także połączenia tradycyjnych sosów francuskich z tutejszymi składnikami. Jeżeli chcemy napić się, czego tradycyjnego warto zakupić herbatę waniliową, bądź też orzeźwiające piwo. Bardzo popularnym napojem  alkoholowym jest rum, wytworzony z trzciny cukrowej. Smak i zawartość alkoholu uzależniona jest od barwy rumu.

Wakajce na Mauritiusie to także wyzwanie dla miłośników niekonwencjonalnej kuchni, dla odważnych turystów – gulasz  z nietoperzy lub małpie mięso. Przez cały rok jada się tutaj ananasy i małe bardzo słodkie banany oraz awokado, gujawę, granaty, mango i arbuzy

 

Mauritius


Mauritius last minute z Niemiec

Mauritius last minute!

Udane wakacje w skąpanej w słońcu plaży? Gorące noce w świetle mauretańskiego księżyca? Koniec niespełnionych marzeń o egzotycznej podróży! Wczasy na Mauritiusie to oferta turystyczna z niemieckich biur podróży adresowana do każdego turysty! Dla miłośników okazji Mauritius last minute!

Chcesz drastycznie obniżyć koszty wakacji na Mauritius, bez wpływania na jakość wycieczki? Mauritius z Niemiec last minute! Najlepsze oferty dla zdecydowanych turystów!

+48 513 38 00 77