Malediwy z Niemiec

Przejdź do wyszukiwarki i zarezerwuj wczasy

Zarezerwuj już teraz!
Banner

Malediwy – girlanda wysp

Dawno, dawno temu z nieba spadło tysiące gwiazd wprost do wód Oceanu Indyjskiego, część z nich stworzyła jeden z najpiękniejszych archipelagów na ziemi…

500 km od  Indii, 700 km od Sri Lanki znajduje się prawdopodobnie ostatnie dziewicze miejsce na ziemi. Ponad 1100 wysp osadzonych na bajecznych atolach koralowych, tropikalny klimat, błękitne wody Oceanu Indyjskiego – Malediwy.

Twoja szansa na wakacje z Niemiec

Pośród powiewu wiatru Oceanu Indyjskiego, w scenerii ciemnozielonych  palm kokosowych,
w otoczeniu bajowych atoli znajduje się najbardziej płaskie i najniżej położone państwo na ziemi.

„Maladwipa” ,oznacza „girlanda wysp”, a dla większości turystów to nazwa wzbudzająca tęsknotę za egzotyką w wydaniu wyspiarskim.

Zapraszamy Państwa na niesamowitą podróż z niemieckich biur podróży w stronę Oceanu Indyjskiego.

Malediwy miejsce na wakacje z Niemiec


Malediwy z Niemiec

Takich wysp nie znacie – Malediwy z Niemiec!

Wakacje na Malediwach – inne niż wszystkie!

 • Malediwy to  “Best Diving Area” i „Best Dreaming Area”.
 • Wyspy pretendowały do uzyskania miana „Nowego cudu natury”.
 • Znajduje się tutaj pierwsza podwodna restauracja, której przetłumaczona nazwa to „Perła”.
 • Malediwy z roku na rok stają się coraz bardziej popularnym miejscem na wakacje. Malediwy wakacje! Tutejsze ośrodki hotelowe deklarują nawet 95 % obłożenia
  w ciągu roku.
 • Wczasy na Malediwach  to możliwość poznania nowych kultur i religii – większość mieszkańców wyspy to wyznawcy islamu, co ciekawe, meczety wznoszone są nie
  w stronę Mekki, ale w stronę słońca.
 • Tradycja nakazuje jeść za pomocą palców, co więcej nie lewą ręką!
 • Niepotrzebne prawo jazdy – na  wsypach znajdują się śladowe ilości samochodów, większość wysp można przejść na piechotę. Wycieczka na Malediwy to solidna porcja świeżego powietrza!
 • Wakacje na Malediwach to możliwość poznania jednego z najlepiej rozwiniętych systemów edukacyjnych w tym regionie – poziom umiejętności pisania i czytania sjest bardzo wysoki.

 


Malediwy – raj dla płetwonurków

Miłośnicy nurkowania twierdzą jednoznacznie, że nie ma lepszego miejsca do nurkowania niż Malediwy!

Przede wszystkim ze względu na bajeczne otoczenie, pozwalające na uprawianie nurkowania powierzchniowego jak i głębinowego. Liczne rafy koralowe, pokrywające grzbiety wodnych wulkanów to idealne warunki do nurkowania.

Malediwy z Niemiec to aktywne wakacje w zasięgu ręki!

Ze względu na ciekawą geologię, nurkowanie ma miejsce zazwyczaj po ścianach – gdyż wyspy to szczyty podwodnego łańcucha górskiego. Dzięki temu możliwe jest przyglądanie się życiu najbardziej znanych gatunków flory malediwskiej. Wcxzasy na Malediwach to możliwość aktywnego spędzania czasu, pośród unikalnego krajobrazu. Pływając pomiędzy znanymi atolami istnieje duża szansa na spotkanie z wielorybami, młotami, solandrami, tuńczykami, wargaczami napoleońskimi, ławicami kropkowanych płaszczek - Eagleray, Stingray.

Czystość malediwskich wód powoduje, że panuje tutaj bardzo dobra widoczność – nawet 50 m!

Oferty z niemieckich biur podroży to także bogata baza hotelowa. W każdym kompleksie hotelowym istnieje bardzo dobrze rozwinięty ośrodek dla płetwonurków. Infrastruktura turystyczna sprzyja nurkowaniu.

Nurkowanie na Malediwach ze względu na znakomitą widoczność i tropikalny klimat to wejście do zupełnie innego świata, nieznanemu przeciętnemu Europejczykowi. Wczasy na Malediwach z Niemiec to możliwość spędzenia aktywnego wypoczynku pośród licznych raf koralowych i ponad 600 gatunków zwierząt morskich.

Dlaczego Malediwy to raj dla płetwonurków?

 • Doskonała infrastruktura turystyczna
 • Widoczność 50 – 60  m
 • Bajkowe krajobrazy rafy koralowej
 • Ponad 600 gatunków zwierząt morskich
 • Warto wybierać do nurkowania wyspy raf koralowych o licznych kanałach i szerokich lagunach

Zwiedzając podwodne miasto …

Wyrafinowane nurkowanie głębinowe to domena Malediwów. Warto wybrać się na nocne wypady organizowane dla płetwonurków, to przygoda, którą zapamiętasz do końca życia. Malediwy z Niemiec to pakiet atrakcji dla całej rodziny – zarówno dla amatorów wypoczynku na pięknych i piaszczystych plażach, jak i miłośników bajowych scenerii podwodnego świata raf koralowych i licznych gatunków morskich . W świetle księżyca nurkowanie nabiera zupełnie innego wymiaru – podwodny świat żyje – korale otwierają swoje przepiękne kwiaty, owoce morza wyruszają ze swoich gąbek na poszukiwanie pokarmu, a nam ukazuje się pełnia niemal wszystkich barw tęczy. Wycieczka na Malediwy zaskakuje. Warto wybrać na nurkowanie głębinowe takie miejsca jak Guaridoo Corner, Maldive Victory, Cocoa Corner

Malediwy – raj dla płetwonurków


Malediwy wczasy z Niemiec

Zatańcz w rytm muzyki Bodu Beru!

Wczasyz z Niemiec na Malediwy to możliwość poznania jednej z najciekawszych lokalnych atrakcji – tańca i muzyki Bodu Beru.

Bodu Beru – „duży bęben”, to muzyka do tańca, która pojawiła na wyspach prawdopodobnie około XI wieku. To bardzo dynamiczne i rytmiczne brzmienia, rozpoczynające się dość niewinnie by potem zaskoczyć swoim słuchaczy niewybrednym beatem.

Wakacje na Malediwach to poznanie kulturowego tygla Oceanu Indyjskiego. Bodu Beru to pozostałość kultury afrykańskiej na Malediwach.  Muzykę tę wykonuje około 15 muzyków, za pomocą egzotycznych bębnów wykonanych z palmy kokosowej. Co więcej, tancerze, którzy kochają tę muzykę, chętnie prezentują dziedzictwo kulturowe swojego kraju.  Wczasy na Malediwach dają nam możliwość pokonywania barier kulturowych i wspólnej zabawy z mieszkańcami  rajskich wysp.

 

Złote wyspy na turkusowej tafli

Malediwy z Niemiec to pomysł na udaną podróż poślubną jak i wyprawę rodzinną.  Jedną z najczęściej preferowanych metod zwiedzenia wysp jest wylot z Niemiec na Malediwy. Po kilku godzinach lotu, oczom turystów zaczynają ukazywać się rozłożone nierównomiernie na turkusowej tafli, złociste „piegi” - to wysepki tworzące ową „girlandę z wysp”. Wyloty z Niemiec na Malediwy poza komfortem podróży to także moc atrakcji, które najlepiej oddają zdjęcia zakochanych w Malediwach turystów.  Także lotnisko jest nieco inne niż tradycyjne, zwykle jest to pas betonu na wąskiej rafie koralowej, stąd lądowanie może przyprawić turystów o spektakularne podwyższenie poziomu adrenaliny we krwi.

Wczasy na Malediwach to pomysł na spędzenie niesamowitych wakacji – przy lotnisku na turystów czekają malownicze stateczki ,a nie znudzone taksówki. Wychodząc z pokładu samolotu od razu czujesz wyspiarski klimat raju na ziemi.

Warto poczuć smak tutejszych specjałów takich jak curry z mięsa rybiego, kokosowe mleko, owoce morza. Warto jednak wiedzieć, że wakacje na Malediwach to także możliwość stałego kontaktu z kuchnią międzynarodową, która co do zasady serwowana jest w większości kompleksów hotelowych.

Malediwy last minute – turkusowy raj dla Ciebie!

Wybierając Malediwy z niemieckich biur podróży zyskują Państwo wakacyjny komfort, luksusowe warunki, a także korzystne ceny. Zapraszamy do bieżącego śledzenia oferty Malediwy last minute, które są przykładem dobrze zoptymalizowanych wypraw turystycznych, także pod względem cenowym.

Maledywy z Niemiec to najlepszy sposób na udane wakacje!

Archipelag odwiedzany jest najczęściej w okresie grudzień- kwiecień, w kwietniu panują najwyższe temperatury, z kolei grudzień to dobra pora na świąteczno-noworoczny wypoczynek. Warto jednak pamiętać, że zarówno temperatura wody jak i powietrza w ciągu roku nie ulega drastycznym zmianom – każda pora jest dobra na Maledywy z niemieckich biur podróży.

Wybierz Malediwy last minute i daj się porwać szaleństwu!

Aby spędzić wakacje na Malediwach wystarczy posiadać ważny paszport. Na Malediwach nie ma  polskiej placówki dyplomatycznej, najbliższa mieści się w Indiach.

 

Malediwy – piękno, które onieśmiela

 

+48 513 38 00 77