Wyspy Greckie z Niemiec

Przejdź do wyszukiwarki i zarezerwuj wczasy

Zarezerwuj już teraz!
Banner

Kreta

Najpopularniejsza grecka wyspa na wakacje wybierana przez Polaków. Idealna na pierwszy wyjazd nad Morze Śródziemne, bo oferuje to, co Grecja ma najpiękniejszego. Świetny balans pomiędzy zwiedzaniem a plażowaniem dla tych, którzy chcą mieć i jedno, i drugie. Zobacz, za co jeszcze nasi Klienci doceniają wakacje na tej greckiej wyspie.

Kreta - wiecej informacji o wyspie >>

Kreta


Rodos

Rodos

Można przez całe życie co roku jechać na wycieczkę ze Szczecina na Rodos, i za każdym razem wylądować w zupełnie nowym miejscu... Romantyczne pejzaże i wyjątkowa przyroda sprawiają, że to jedna ze śródziemnomorskich wysp, na których Europejczycy najchętniej organizują śluby. Warto odwiedzić również na wypad w grupie znajomych lub rodzinne wakacje. Zobacz opinie Klientów o tej greckiej wyspie.

Więcej informacji o wyspie Rodos >>


Santorini

Ta grecka wyspa w opinii Europejczyków jest jednym z najlepszych kierunków na wakacje. Stanowi idealne połączenie wszystkich miejskich wygód z plażami oddalonymi od zgiełku. Pyszna kuchnia i piękna pogoda pozwalają beztrosko wypocząć. Przeczytaj opinie klientów o Santorini i sam zdecyduj, czy to jest miejsce dla Ciebie.

Dodatkowe informacje o wyspie Santorini w Grecji >>

Santorini


Zakynthos

Zakynthos

Położone blisko wybrzeża Zakynthos szczyci się łagodnym klimatem i spokojnymi trasami wycieczkowymi – z tego powodu jest idealne dla osób starszych i dzieci. Sprawdza się jako pierwszy grecki kierunek wakacji. Z uwagi na położenie wyjątkowo łatwo da się tu dojechać samochodem. Sprawdź opinie o Zakynthos i zdecyduj, czy to będą Twoje Wielkie Greckie Wakacje.

Zakynthos - zobacz wiecej >>


Korfu

Na tej greckiej wyspie znajduje się ponad 100 plaż! Dlatego przybywają tu ci, którzy chcą spokojnie odpocząć z dala od codziennych spraw. Korfu leży tuż obok wybrzeża Albanii, więc stanowi nieoczywisty kierunek wakacji w Grecji. Opinie klientów są jednoznaczne: warto tu przybyć zarówno samemu, jak i w większej grupie znajomych. Przeczytaj, co jeszcze zobaczysz na wyspie.

Dodatkowe informacje o Korfu >>

Korfu

 

Kos

Kos

Wyspa Kos leży na styku kultur: europejskiej i orientalnej. Położona zaledwie 4 km od wybrzeży Turcji daje okazję do poznania czegoś nowego tym, którzy zwiedzili już inne greckie wyspy. Oferuje wyjątkowy spokój z dala od europejskiego nabrzeża, a jednocześnie okazję do wycieczek na zupełnie nowy kontynent. Z tego powodu ta grecka wyspa w opinii wytrawnych podróżników jest szczególnie godna polecenia.

Poczytaj wiecej o wyspie Kos >>


 


 


 

+48 513 38 00 77