Dominikana z Niemiec

Przejdź do wyszukiwarki i zarezerwuj wczasy

Zarezerwuj już teraz!
Banner

Poczuj smak karaibskiego raju – poznaj Dominikanę.

Kiedy Kolumb po raz pierwszy ujrzał Dominikanę powiedział: „Coś najpiękniejszego, co dotychczas ludzkie oko oglądało”.
Zamknij oczy i wyobraź sobie najbardziej tropikalne miejsce na świecie – to właśnie jest Dominikana.

Proponujemy niesamowitą wyspiarską przygodę turystyczną – Dominikana z Niemiec

W naszej ofercie możliwość zwiedzenia Dominikany – wycieczki last minute Dominikana, wakacje na Dominikanie, wyspy karaibskie w miesiącach zimowych.

Prezentujemy oferty niemieckich biur podróży, jako bezpośredni organizatorzy, zapewniają naszym turystom najwyższy standard obsługi, luksusowe hotele, komfortowy przejazd i niezapomniane wrażenia – Apollo tour jako profesjonalna agencja turystyczna – fachową obsługę i bezpłatne doradztwo turystyczne.

Wczasy na Dominikanie to możliwość poznania kraju kontrastów, tropikalnych wybrzeży i górskich krajobrazów. Wybierając wczasy na Dominikanie z niemieckich biur podróży - na pewno nie będziecie Państwo żałować!

Podobno barów jest tutaj więcej niż ziarenek piasku na plaży, uśmiechnięci mieszkańcy, długie i słoneczne dni, przepiękne plantacje kawy i bananów. Zapraszamy już dzisiaj na wycieczkę na Dominikanę!

 

Ciekawostki z Dominikany:

 • Na Dominikanie wydobywa się duże ilości bursztynu, niesamowite kształty i kolory, a w nich zatopione elementy fauny i flory wyspy.
 • Wczasy na Dominikanie – to możliwość poznania zupełnie innego klimatu, ciekawostek przyrodniczych i geograficznych.
  Santo Domingo to jedno z najstarszych miast założonych przez Europejczyków, to stąd wyruszano na podbój Ameryki, stolica Dominikany, tutejszy „Nowy Jork”, pachnie kolonialną przeszłością i zachwyca gorącym słońcem. Dominikana jest idealna na wakacje!
 • Dominikana to strefa klimatu tropikalnego, najlepiej przybyć tutaj w okresie grudzień – luty, nie tylko po to by rozkoszować się słońcem, ale przede wszystkim po to, by obserwować cudowne gody tutejszych wielorybów. Wakacje Dominikana – piękne lato w środku zimy!
 • Dominikana, mieszanka kulturowa – znajdziemy tu ślady wpływów kultury amerykańskiej, europejskiej, afrykańskiej i indiańskiej.
 • Wycieczki z Niemiec na Dominikanę to kulturowa gratka dla każdego.
 • Dominikana to najszybciej rozwijający się rejon na Karaibach – przeżyj wspaniałe wakacje na Karaibach już dziś.

Dominikana - wczasy z niemiec


Dominikana wyloty z niemiec

Wczasy Dominikana – dlaczego warto?

 • Dominikana z Niemiec jest tańszą alternatywą wakacji na Dominikanie. Wybierając się na wakacje z Niemiec na Dominikanę, ponoszą Państwo niższe koszty, niż podczas tradycyjnego wyjazdu z Polski.
 • Tropikalna dżungla, błękitne morze, wysokie góry przechodzące w delikatne niziny – dla każdego coś innego.
 • Dominikana doskonale nadaje się do zwiedzania w miesiącach zimowych. Dominikana na wakacje w środku zimy! Właśnie tak.
 • Dominikana posiada najlepiej rozwinięta infrastrukturę hotelową na Karaibach – ponad 45 000 pokoi. Nasze wycieczki z Niemiec to możliwość zasmakowania luksusu w wydaniu latynoamerykańskim.
 • Długie i słoneczne dni skutecznie regenerują system nerwowy.
 • Dominikana z Niemiec to także ciekawe wycieczki fakultatywne m.in. wycieczki na najwyższy szczyt Karaibów, przeprawa przez jezioro Enriquillo, rafting w wodach Yague del Norte.

Tańcząc merengue – nie zapomnij o…

 • Dominikana to kraj przyjazny dla turystów. Nie ma obowiązku wizowego dla Polaków, wystarczy posiadanie biletu powrotnego oraz  odpowiedniej sumy na powrót do kraju ojczystego.
 • Jeżdżąc własnym samochodem po Dominikanie nie potrzebujesz międzynarodowego prawa jazdy.
 • Na Dominikanie nie ma polskiej placówki dyplomatycznej.
 • Karta turystyczna upoważnia do przebywania na terenie Dominikany przez 90 dni – najczęściej opłacana jest łącznie z biletem.


Wakacje na Dominikanie? Tylko z Apollo tour!

Dla kogo Dominikana ?

Wakacje na Dominikaie to doskonały pomysł na spędzenie miesiąca miodowego, rodzinnych wakacji, czy szaleńczej sportowej przygody.  Wczasy na Dominikanie to także ukłon w stronę osób lubiących aktywnie spędzać czas – możliwość uprawiania sportów wodnych, bogata propozycja wycieczek fakultatywnych, sportowe kompleksy hotelowe i wiele innych.

Wakacje na Dominikanie z Niemiec to gratka dla kulturoznawców, osób kochających karaibskie słońce, zdeterminowanych koneserów turystycznych - zafascynowanych tropikiem, błękitem Morza Karaibskiego i potęgą Oceanu Atlantyckiego.

Dla miłośników tańca - zatańcz merengue na Dominikanie!

Brazylia ma sambę, Hiszpania – flamenco, a Dominikana merengue.

To rodzaj żywej muzyki, tańca, który stał się elementem wyspiarskiej kultury Dominikany.

Początkowo merengue, miało wielu przeciwników, zwłaszcza w środowiskach arystokratycznych, ze względu na nawiązania do tańców afrykańskich, wulgarne teksty towarzyszących mu piosenek oraz aprobatę środowisk wiejskich.

Oblicze merengue zmienia się w latach 20 i 30 XX wieku dzięki jednemu z polityków, który wykorzystał  merengue jako element kampanii reklamowej.  I choć ów taniec latynoamerykański nie jest tak popularny jak brazylijska samba, posiada swoich zwolenników na całym świecie, jest istotnym elementem muzyki karaibskiej, która jest kwintesencją radości, rytmu i latynoskiego temperamentu.

Co ciekawe, nie jest to taniec trudny – jeżeli spędzasz wakacje na Dominikanie nauka tańca jest niemal turystycznym obowiązkiem, nie tylko ze względu na łatwe kroki, ale także fakt, że nie potrzeba sportowej kondycji, by być dobrym w merengue.

Wakacje na Dominikanie z Niemiec - naucz się merengue i zatańcz je na piaszczystej plaży w scenerii zachodzącego słońca.

Dla kogo Dominikana


Oferty z wylotem z Niemiec na Dominikanę - last minute

Oferty z wylotem z Niemiec na Dominikanę - last minute

W naszej ofercie – prawdziwa gratka dla łowców promocji turystycznych – Dominikana last minute
Warto zapoznać się dokładnie z naszymi propozycjami – w trosce o turystów, w naszych wyszukiwarkach znajdują się interesujące i bardzo korzystne wycieczki last minute na Dominikanę z Niemiec.

Wakacje Dominikana last minute to komfortowy przejazd z Niemiec, luksusowe hotele, wspaniała pogoda i korzystne ceny.
Wakacje Dominikana last minute – specjalne dla naszych klientów – proponujemy możliwość rezerwacji telefonicznych, emailowych i osobistych w siedzibie biura.
  

+48 513 38 00 77