Trudno powiedzieć, kiedy jest najlepszy czas na wizytę w Brazylii. Zimą to wymarzone miejsce dla tych, którzy tęsknią wówczas za słońcem, lato to czas największej aktywności turystów z całego świata, a na przedwiośniu organizowany jest największy i najsłynniejszy karnawał w Rio de Janeiro. Klimatu gorącej samby i kolorowych pochodów, które przy głośnej muzyce wygrywanej na bębnach suną ulicami, nie da się opisać. To trzeba zobaczyć!

Brazylia to też unikatowa przyroda – wiele kwiatów i roślin występuje tylko w tutejszym lesie deszczowym, który z każdym rokiem kurczy się. Dlatego nie warto czekać i lepiej jak najszybciej odwiedzić to fascynujące miejsce. Na całym świecie słynna jest też brazylijska kuchnia, oparta w dużej mierze na unikatowych przyprawach tutejszej kuchni i dobrej jakości mięsie. Warto skosztować jej u źródła.

Tutejsze miasta należą do najbardziej ludnych metropolii świata, a wizyta w nich należy do najbardziej niezwykłych przeżyć. Sprawdź osobiście, jak prezentują się słynne favele, odwiedź najsłynniejszą plażę świata Copacabana i zobacz, jak wygląda codzienne życie na ulicach Rio.

Brazylia wczasy z wylotem z Niemiec

 

%MCEPASTEBIN%

Strona używa cookies Dowiedź się więcej