Brazylia z Niemiec

Przejdź do wyszukiwarki i zarezerwuj wczasy

Zarezerwuj już teraz!
Banner

Brazylia

Trudno powiedzieć, kiedy jest najlepszy czas na wizytę w Brazylii. Zimą to wymarzone miejsce dla tych, którzy tęsknią wówczas za słońcem, lato to czas największej aktywności turystów z całego świata, a na przedwiośniu organizowany jest największy i najsłynniejszy karnawał w Rio de Janeiro. Klimatu gorącej samby i kolorowych pochodów, które przy głośnej muzyce wygrywanej na bębnach suną ulicami, nie da się opisać. To trzeba zobaczyć!

Brazylia to też unikatowa przyroda – wiele kwiatów i roślin występuje tylko w tutejszym lesie deszczowym, który z każdym rokiem kurczy się. Dlatego nie warto czekać i lepiej jak najszybciej odwiedzić to fascynujące miejsce. Na całym świecie słynna jest też brazylijska kuchnia, oparta w dużej mierze na unikatowych przyprawach tutejszej kuchni i dobrej jakości mięsie. Warto skosztować jej u źródła.

Tutejsze miasta należą do najbardziej ludnych metropolii świata, a wizyta w nich należy do najbardziej niezwykłych przeżyć. Sprawdź osobiście, jak prezentują się słynne favele, odwiedź najsłynniejszą plażę świata Copacabana i zobacz, jak wygląda codzienne życie na ulicach Rio.

Brazylia wczasy z wylotem z Niemiec


Brazylia

Brazylia

Do niedawna uboga i rolnicza, dziś dynamicznie rozwijająca się. Niezmienny pozostał urok lasów tropikalnych, które kurczą się z każdym rokiem – dlatego warto je zobaczyć właśnie teraz!
Wakacje w Brazylii to wszystko, co najlepsze w Ameryce Południowej. Poznaj indiańskie tradycje, zobacz Amazonię i przeżyj choć raz szaloną zabawę na plaży Copacabana. Najlepszym momentem na odwiedziny jest oczywiście karnawał. Tego przeżytego w Rio de Janeiro na pewno długo nie zapomnisz. To kraj różnorodny – zaskoczy cię niezależnie, czy wolisz plażować, zwiedzać czy bawić się do rana. Okazje do każdej z tych form rozrywki są tu na wyciągnięcie dłoni. W miastach odprężą cię długie spacery wąskimi uliczkami starówek pamiętających kolonialne czasy. Jeśli wolisz nieco starsze zabytki, odkryj ponad tysiąc stanowisk archeologicznych w regionie Piaui – idź śladami pierwszych ludzi w obu Amerykach!

Wieczorami kluby przy plaży rozjarzą się światłami – to czas na dziką zabawę przy bębnach i innych tradycyjnych instrumentach. Rano udaj się na plażę i odpoczywaj z panoramą na ocean. Chcesz zobaczyć duży kawałek świata na jednej wycieczce? Brazylia jest piątym co do wielkości państwem. Na pewno nie będziesz się tu nudził, a wczasy w Brazylii dostarczą ci kolorowych i wielowymiarowych wspomnień.


Poleć na wakacje do Brazylii z Niemiec!

Nasi zachodni sąsiedzi mają u siebie jedno z największych lotnisk w Europie. Aby dotrzeć z Polski do Brasilii czy Sao Paolo, i tak musisz najpierw dolecieć do któregoś z większych europejskich miast. Wylatując prosto z Niemiec, masz każdorazowo po kilka lotów dziennie do wyboru. To pozwala dopasować najlepsze ceny i terminy, byś nie przepłacał za wylot z Niemiec do Brazylii.
A to dopiero początek zaskoczeń! Jeśli jesteś przyzwyczajony do polskich biur podróży może się okazać, że w wycieczkach z Niemiec zakochasz się od pierwszego wejrzenia. Co jakiś czas polscy turyści słyszą o kolejnym upadłym biurze podróży. W przypadku tak egzotycznych i dalekich kierunków, jak wakacje w Brazylii, nie warto ryzykować, że na drugim końcu świata zaskoczą nas kłopoty przewoźnika.

Niemieckie biura podróży wyróżnia charakterystyczna dla tego kraju solidność. Nie zaskoczą cię ukryte opłaty lub hotel w Brazylii niezgodny z opisem. Wręcz przeciwnie – turyści często przyznają, że są zdziwieni tym, jak dobre warunki oferuje im niemiecki przewoźnik.

Czy to oznacza, że musisz osobiście dbać o wszystkie szczegóły i przeczesywać niemieckie oferty wczasów w Brazylii? Oczywiście nie. Formalności zostaw nam. Wysłaliśmy już tysiące turystów na udane wakacje z Niemiec. Odezwij się, a wspólnie wybierzemy najlepszą ofertę.

wakacje w Brazylii z Niemiec


Amazonia – to musisz zobaczyć!

Amazonia – to musisz zobaczyć!

Wrażenia z lasu tropikalnego Amazonii zapamiętasz do końca życia. To największy las deszczowy na świecie, a przepływająca przez niego Amazonka jest drugą co do długości rzeką. Ta skala robi wrażenie! Jeśli będziesz miał szczęście, spotkasz członków jednego z kilkuset plemion, które od tysięcy lat zamieszkują te tereny. Niesamowite zwyczaje i fascynująca kultura – musisz tego doświadczyć podczas wycieczki do Amazonii!

Lubisz kwiaty lub dzikie zwierzęta? W takim razie nie ma dla ciebie lepszego pomysłu na wakacje niż Amazonia. Możesz tu spotkać dziesiątki tysięcy rodzajów kwiatów i innych roślin, a także podobną ilość ryb, ptaków i innych stworzeń. Zorganizowane wczasy w Brazylii z Niemiec to wycieczki fakultatywne do rezerwatów i puszcz, w których cała rodzina może bezpiecznie podziwiać najbardziej tajemnicze gatunki.


Wakacje w Brazylii, czyli najgorętsza zima życia

Przedwiośnie to szarość i przygnębienie. Przeniesienie się wówczas do Brazylii, gdzie właśnie zaczyna się karnawał, może być szokujące. Oczywiście w pozytywnym sensie! Łagodny klimat i tętniące kolorami miasto pełne uśmiechniętych ludzi i muzyki – przygotuj się na to, jeśli szykujesz się na wczasy w Brazylii. Trudno wyobrazić sobie bardziej emocjonującą scenerię rocznicowego wyjazdu lub męskiego wypadu. Warto tu wspomnieć, że Brazylijczycy uwielbiają piwo (cerveja). To stąd pochodzi też słynny drink Caipirinha. Fani napojów alkoholowych mogą raczyć się wodą prosto z kokosa – jest bardzo zdrowa, pyszna i świetnie odświeża w czasie dnia na plaży!

Wiele pań narzeka, że w Polsce trudno znaleźć partnera czy okazję do tańca. Z tego powodu wakacje w Brazylii w karnawale są idealnym pomysłem na wczasy solo, w parze lub w grupie przyjaciółek. Jeśli można wytańczyć się na zapas, to z pewnością właśnie tu w okresie karnawału. Pokazy sambodromów będziesz wspominać miesiącami. Wszystkie okoliczne bary zapełniają się wówczas tłumami turystów, a na każdym rogu można trafić na pokaz taneczny czy koncert. Idealna okazja, by chłonąć wrażenia i poznać Brazylię od najlepszej strony!

Największe parady i koncerty organizowane są w tym czasie w Rio de Janeiro, Sao Paulo, Salvadorze, Recife, Olindzie i Manaus. Jeśli wyjeżdżasz po to, by się świetnie bawić, skontaktuj się z nami. Znajdziemy wycieczkę do Brazylii z twoich marzeń!

Wakacje w Brazylii


Świetnie zorganizowane wczasy z Niemiec

Świetnie zorganizowane wczasy z Niemiec

Niektóre kurorty w Brazylii robią takie wrażenie, że potrafią odebrać mowę. Wyobraź sobie biały piasek plaży, szum palm i własny taras, na którym można podziwiać zachody słońca. To nie fantazja, a rzeczywistość wielu brazylijskich hoteli, z którymi współpracujemy. Wylatując z niemieckim biurem podróży, zyskujesz dostęp do lepszych hoteli i promocyjnych ofert. W tej samej cenie co wakacje w Brazylii z polskim biurem podróży zyskujesz więcej dni wyjazdu lub lepszy standard. Przekonaj się o tym, sprawdzając na naszej stronie aktualne wycieczki do Brazylii z wylotem z Niemiec. Nie musisz wierzyć nam na słowo – porównaj sam koszty i standard hoteli.

Zwracaj też uwagę na usługi dodatkowe. Niemieccy turyści często mają dostęp do all inclusive w Brazylii tam, gdzie polskie biura podróży oferują tylko dwa posiłki dziennie. Mogą to być też dodatkowe atrakcje, transfery czy wycieczki wliczone w cenę wakacji w Brazylii.

Do wyboru masz wycieczki objazdowe, które pozwolą co dogłębnie poznać ten olbrzymi kraj, tradycyjne wczasy w hotelu i wakacje w Brazylii łączone – trochę zwiedzania i trochę plażowania. Sam zdecyduj, czy wolisz na miejscu mieć dostęp do wyżywienia all inclusive, czy samodzielnie eksplorować codziennie inną knajpkę na ulicy Rio.

Choć pogoda jest łaskawa przez cały rok, najcieplej jest od grudnia do marca. Jest to więc idealny czas na odwiedzenie plaż Rio de Janeiro. Jednak na południu pora sucha trwa od kwietnia do sierpnia, więc Sao Paolo możesz odwiedzić nawet latem!


Czy wiesz, że w Brazylii...

…, a konkretnie przez rośliny w Amazonii, jest produkowane 20 proc. światowego tlenu. Chcesz odpocząć na świeżym powietrzu i odetchnąć pełną piersią? Nie szukaj dłużej pomysłu na wakacje.

… jeśli odwiedzisz region Parana, na pewno spotkasz Polaków! Największa społeczność Polonii mieszka właśnie w... Brazylii. Większość z nich przyjechała jeszcze przed wojną, dlatego ich kultura i tradycje mogą zaskoczyć nawet Polaka! Kto wie, może podczas wakacji w Brazylii z Niemiec dowiesz się czegoś nowego o Polsce!

...z Amazonii pochodzi ponad 3000 owoców. Kolorowa i niezwykle aromatyczna, a przy tym mało dostępna w Europie, bo oparta na świeżych produktach lokalnych kuchnia to powód, dla którego wielu turystów wraca na wakacje do Brazylii jeszcze wielokrotnie. Poza soczystymi owocami na wakacjach w Brazylii skosztujesz też bogactwa grillowanych i smażonych mięs. Szczególnie w regionach, które sąsiadują z Argentyną, spodziewaj się okazji do skosztowania słynnej argentyńskiej wołowiny!

...na ulicach w Rio w czasie karnawału będziesz jedną z 2 mln odwiedzających osób.

Czy wiesz, że w Brazylii...

+48 513 38 00 77